2:3
2:2
- : -

FBC SLOVÁCKO - FBK Spartak Hluk B 7:7
3. Tomáš Blaha, 11. Robin Hromeček, 14. Tomáš Blaha, 23. Jiří Chromek, 24. Josef Blaha, 37. Jiří Chromek, 40. Filip Petřík - 3. Miroslav Tichopádek, 15. David Vlachopulos, 19. Michal Brim, 25. Miroslav Tichopádek, 28. Pavel Rochovanský, 38. Martin Krchňáček, 44. Pavel Rochovanský; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: David Číž ? - Richard Podškubka ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2;
45:00
43:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Martin Krchňáček (7:7).
39:20
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Filip Petřík, asistoval Jiří Chromek (7:6).
38:29
Timeout FBK Spartak Hluk B
37:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Michal Brim (6:6).
36:02
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Filip Petřík (6:5).
30:00
30:00
27:42
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Miroslav Tichopádek (5:5).
24:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Martin Krchňáček (5:4).
23:28
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Josef Blaha, asistoval Tomáš Blaha (5:3).
22:18
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Jiří Pelka (4:3).
18:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Michal Brim, asistoval Pavel Rochovanský (3:3).
15:00
15:00
14:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil David Vlachopulos, asistoval Martin Krchňáček (3:2).
13:21
Vyloučen hráč Tomáš Blaha družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:07
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Blaha, asistoval Marek Körber (3:1).
10:03
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval Josef Blaha (2:1).
06:36
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
02:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Pavel Rochovanský (1:1).
02:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Blaha, asistoval Robin Hromeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk B: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, David Vlachopulos, Martin Krchňáček, Miroslav Tichopádek, Michal Brim
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: David Číž; hráči v poli: Jiří Chromek, Jiří Pelka, Filip Petřík, Jiří Stašek, Jakub Číž