3:0
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Vsetín 6:2
18. Alžběta Nykodymová, 31. Alžběta Nykodymová, 39. Alžběta Nykodymová, 39. Vendula Šimonová, 44. Alexandra Hegingerová, 56. Karolína Šablaturová - 16. Kateřina Hurtová, 50. Marika Marečková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Bedřich Kopka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 11 - Veronika Ištvánková 30; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Patrika Seevalda: Nevím jak zápas zhodnotit, musíme zlepšit přístup k tréninku a ke kolektivnímu sportu jako takovému a potom se budeme měřit i s lepšími soupeři. Díky holkám, soupeři, rozhodčím a divákům za utkáni.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: "Skvělý vstup do utkání, bohužel místo proměnění šancí jsme gol z pološance dostali. Naštěstí jsme ale dál trpělivě pokračovali v naší hře a zaslouženě jsme si došli pro důležité vítězství. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
58:20
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
58:14
Havířov má volný úder pár metrů před velkým brankovištěm, ale nevychází jim podle plánu.
57:24
Šimonová trefuje příklepem ze středu výstroj Ištvánkové.
55:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Alžběta Nykodymová (6:2).
55:52
Šablaturová střílí od mantinelu pod ruku brankářky a dává gól.
54:39
Pokorná ze středu střílí příklepem, ale brankářka hostů byla připravena a vše vychytala.
54:08
Vyloučen hráč Kateřina Hurtová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
52:23
Šablaturová se pokusila vyjet oblouk, ale hráčky Vsetina ji skříply a vzaly míček.
49:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Veronika Dědková (5:2).
49:13
Marečková střílí do prázdné brány z velkého brankoviště.
47:58
Šimonová je faulována v rohu a Havířov má rozehrávku.
46:08
Míček proletěl přes střed kolem Šablaturové a je o něj souboj v rohu soupeře.
44:29
Sobotová střílí příklep na Ištvánkovou, která míček vyráží ven z hřiště.
43:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Alžběta Nykodymová (5:1).
43:10
Hegingerová z volného úderu vybíhá oblouk a trefuje místo u spodní tyče brány.
41:16
Havířov uklidnil svoji rozehrávku a neženou se tolik do útoku, ale radši si to pomaleji a opatrně rozehrají.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Vsetín.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2. třetině: D-10, H-5
40:00
38:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Kristýna Pokorná (4:1).
38:53
Šimonová střílí po obdržení nahrávky od Pokorné do prázdné brány.
38:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Michaela Schindlerová (3:1).
38:21
Nykodymová A si vyjela oblouk a z ostrého úhlu trefuje pravý horní roh brány.
37:00
Brůžkové sjel míček z čepele, ale i přesto se jí podařilo vystřelit. Sice po zemi, ale brankářku trefila a hraje se dále.
34:36
Schoupalová rukou vyrazila míček mířící k tyči brány od Hurtové.
32:51
Strnadová běžela na Schoupalovou, ale zezadu jí čistě vzala míček Nykodymová A.
30:31
30:31
Nykodymová A. běží přes střed a střílí přesnou střelu nad rameno brankářky.
29:22
Vsetín má problém projít přes útok domácích a většina hry se odehrává právě na polovině hostů.
26:29
Šablaturová sice vyhrála souboj o míček, ale následně jej chtěla poslat po mantinelu a bohužel jej hodila za něj.
25:35
Vyloučen hráč Eva Gajdošová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
24:28
Holešová dostává nahrávku na střed a trefuje příklepem hráčku před ní.
23:18
Nykodymová A. střílí do Ištvánkové a od té se to odráží do břevna a ven z hřiště.
22:11
Ištvánková vychytala střelu z otočky Pokorné.
21:13
Schoupalová čistě vychytala Gajdošovou.
20:09
Šablaturová byla seknuta do kolena a hra je přerušena.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-9, H-4
20:00
19:33
Havířov vybojoval za bránou míček a získává čas na polovině hostů.
18:17
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:02
Pokorná zbavuje míčku Mandíkovou, která vybíhala oblouk.
17:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Denisa Gawryšová (1:1).
15:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Hurtová, asistoval Kateřina Sedláčková (0:1).
15:40
Vsetínský úder je úspěšný a střela Hurtové posouvá hosty do vedení.
15:39
Hra nabírá ke konci 1. třetiny spád a hraje se nahoru a dolu. Teď volný úder pro Vsetín.
13:58
Šablaturová dává zádovku na Brůžkovou, která tahem střílí na Ištvánkovou.
12:57
Dlouhý výhoz Ištvánkové na Marečkovou byl vychytán Schoupalovou.
11:31
Ištvánková vychytala střelu Nykodymové A.
09:45
Vsetín se na polovinu domácích dostává skrze nahrávky podél mantinelu a nyní se nacházejí za jejich bránou.
07:33
Šablaturová ve předu bojuje neuvěřitelně a obírá poslední hráčku Vsetína o míček a je za bránou soupeře.
05:15
Havířovské hráčky pressují soupeře až za jejich bránu a znepříjemňují jim rozehrávku.
03:29
Hegingerová zabránila cross vsetínské hráčce, který mířil na volnou hráčku, jenž mohla střílet do prázdné.
02:30
Šablaturová obdržela sekeru při běhu kolem mantinelu a rozhodčí nařídil volný úder pro Havířov.
02:00
Vsetín je faulován před velkým brankovištěm a má volný úder.
00:46
Ihned po vyhraném vhazování je připsáno Havířovu 1. střela na bránu.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Bedřich Kopka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Kateřina Sedláčková, Gabriela Mandíková, Marika Marečková, Nikol Šobáňová, Kateřina Hurtová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Tereza Mračková, Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Kristýna Pokorná, Vendula Šimonová