0:4
1:3
- : -

TJ Slovan Havířov B - Z.F.K. Petrovice B 2:10
7. David Zotyka, 33. Filip Juřica - 1. Vojtěch Mrkva, 8. Martin Schulhauser, 13. Marek Cihelka, 17. Marek Cihelka, 19. Marek Cihelka, 23. Martin Schulhauser, 25. Roman Ochodek, 28. Martin Schulhauser, 31. Marek Cihelka, 33. Daniel Olšák; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Říman ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:3;
39:00
35:59
Vyloučen hráč David Zotyka družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval Marek Krumnikl (2:10).
32:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Vítězslav Růžička (1:10).
30:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (1:9).
27:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (1:8).
26:00
26:00
24:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Vojtěch Mrkva (1:7).
22:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Daniel Olšák (1:6).
22:25
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
18:35
16:56
13:00
13:00
12:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (1:3).
07:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (1:2).
06:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil David Zotyka, asistoval Jakub Mráz (1:1).
00:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vojtěch Mrkva, asistoval Daniel Olšák (0:1).