6:1
8:1
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Panthers Liberec 15:8
14. Adam Hušek, 24. Matěj Mikšovský, 26. Jonáš Mikšovský, 28. Daniel Elicer, 28. Jonáš Mikšovský, 29. Vojtěch Nosek, 30. Michal Urban, 44. Ondřej Bachtík, 47. Ondřej Bachtík, 49. Matěj Mikšovský, 51. Matěj Mikšovský, 53. Tomáš Pokorný, 57. Adam Hušek, 58. Daniel Elicer, 60. Adam Hušek - 2. Ondřej Neuman, 12. Jiří Špak, 13. Lukáš Jágr, 15. Jan Král, 17. Pavel Hůza, 18. Jiří Špak, 36. Pavel Hůza, 52. Pavel Hůza; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 172; zásahy brankářů: David Šimeček 9 - Petr Vacátko 37; po třetinách: 1:6, 6:1, 8:1;
60:00
59:59
střely 18:8
59:59
Komentář trenéra hostí: Plynule jsme navázali na špatný výkon z posledního zápasu ani první třetina neodpovídala výsledku. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích :Vyjíma výpadku ve 2. polovině první třetiny , kdy jsme zahráli takticky strašidelně, nemohu týmu a předvedené hře nic vytknout.Zasloužené vítězství v atraktivním zápase. Díky za něj a naším fandům za trpělivost a podporu.
59:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vít Heger (15:8).
58:10
Z Davida Šimečka fotbalista 100% nebude úplně minul balónek a soupeř to nečekal
57:25
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
57:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Michal Urban (14:8).
56:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Tomáš Černý (13:8).
56:10
Hradec zatím v přesilovce nic nevymyslel
55:10
Vyloučen hráč David Kala družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
55:10
Uvidíme další přesilovku Hradce
52:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný z trestného střílení (12:8).
52:37
Tomáš Bom-ba Pokorný lišácky proměnil trestné střílení
51:08
Liberec dramatizuje zápas a krásnou brankou snižuje na 11:8
51:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (11:8).
50:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mikšovský (11:7).
49:12
V hale panuje elektrizující atmosféra, myslím si že správce haly se bojí aby hala nespadla
48:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Andrej Tibenský (10:7).
46:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Adam Hušek (9:7).
46:05
Vypadá to že Liberci docházejí síly a Hradec drží liberecké v brutálním tlaku
43:34
43:34
Hradec je momentálně lepším týmem a krásnou nahrávkou od Adama Huška zvyšuje na 8:7 Ondřej Bachtík
43:00
Skvělý zákrok Davida Šimečka a skóre je nezměněno
42:20
Liberec kombinoval, kombinoval až to překombinoval a domácí snadno získali balónek
38:16
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
38:16
Uvidíme přesilovku Liberce 5na3
37:25
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
37:25
Hned jak skončila přesilovka Hradce, vzápětí uvidíme přesilovku Liberce
36:25
Hradec si vytvořil pár šancí ale né a né vstřelit branku
35:25
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
35:25
Uvidíme druhou přesilovku domácích, tak uvidíme co domácí natrénovali
35:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Teemu Tuhkanen (7:7).
34:30
PO delší technickém problému jsme zpět a Hradec otočil výsledek ve svůj prospěch
31:27
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
31:02
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
29:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Urban, asistoval Lukáš Čubirka (7:6).
28:20
Timeout FBC Panthers Liberec
28:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Ondřej Bachtík (6:6).
27:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Tomáš Černý (5:6).
27:24
25:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (3:6).
23:34
20:00
20:00
19:59
střely 16:12
17:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (1:6).
16:14
14:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (1:4).
13:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Tomáš Pokorný (1:3).
12:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval David Kala (0:3).
11:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (0:2).
06:02
Adam Hušek v obrovské šanci kdy na něj zírala odkrytá liberecká svatyně, ale míjí
05:22
Hra se přelévá z jedné strany na druhou ale obrany jsou zatím pevné a nepřístupné
02:52
Hradec v obrovském tlaku ale brankář hostí zatím zavřel svojí branku
01:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (0:1).
01:28
První střela na branku v zápase znamená gól, hosté se ujímají vedení
00:01
Vítáme vás v zaplněné předměřické hale a úvodní buly vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Jan Obermann, Filip Munzar, Ondřej Neuman, Tomáš Zvára, Jiří Špak
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Jonáš Mikšovský, Andrej Tibenský, Tomáš Černý, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský