2:1
5:0
- : -

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Koberovy 10:2
8. Ondřej Bachtík, 11. Jonáš Mikšovský, 19. Jonáš Mikšovský, 24. Radim Kunart, 28. Vít Heger, 41. Ondřej Bachtík, 42. Dalibor Vlášek, 51. Radim Kunart, 53. Vít Heger, 58. Michal Reczai - 6. Jakub Janoušek, 23. Michal Reczai; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 5:1 + Vojtěch Cvrček 5; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: David Šimeček 26 - Ondřej Brunclík 33; po třetinách: 3:1, 2:1, 5:0;
60:00
Střely ve 3.třetině 13:8
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Musíme uznat soupeřovu kvalitu, přesto jsme však mohli být vyrovnanějším soupeřem, kdybychom byly důslednější v obraně a neztráceli zbytečně míčky. Mrzí nás nevyužité přesilovky a dlouhé vyloučení.
59:59
Komentář trenéra domácích: Kvalitní výkon po celou dobu utkání. Takticky jsme vše splnili do puntíku.a šancí si vytvořili na 2 zápasy dopředu. Děkujeme za kvalitní utkání.
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny
58:15
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:53
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Reczai (10:2).
56:21
David Krása skvěle využil své fyzické parametry a zabránil tak téměř jasnému golu
54:28
Timeout FbC Hradec Králové
52:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Hušek (9:2).
50:45
Timeout TJ Sokol Koberovy
50:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Filip Hušek (8:2).
44:25
Hosté už jsou v 5 a pokoušejí se o vytvoření tlaku
43:20
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
41:39
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
41:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Matěj Mikšovský (7:2).
40:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Adam Hušek (6:2).
40:00
40:00
I ve 2.třetině probíhal střelecký souboj, který opět vyhrál domácí tým v poměru 11:9
40:00
39:25
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minut za sekání.
38:17
Vyloučen hráč Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
36:53
Černý po chybě protihráče prověřil golmana prudkou střelou. Golman jen s lehkými problémy vyrazil
36:00
Urban pomohl svým návratem obraně a získal míček do své moci
32:18
Krása posílá protihráče na párek a snaží si vytvořit co nejlepší místo pro skorování
31:42
Šimeček předvádí další úžasný zákrok a jenom díky němu je teď skore takové, jaké je
30:00
Ani další střela z Koberovské strany nepřekvapila Šimce
28:54
Další zákrok na své konto si připisuje Brunclík.
27:44
26:36
Mikšovský a Černý vybojovali společnými silami míček a ženou se do nebezpečného přečíslení. Po přihrávce ale Mikšovský branku míjí o vlásek
25:45
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
24:28
Brunclík má svojí přední tyčku pohlídanou, a tak ho střela Matěje Mikšovského nepřekvapila
23:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Daniel Elicer (4:2).
22:14
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Reczai, asistoval Marek Šikola (3:2).
20:00
V přestávkovém programu ve 2.třetině se můžete těšit na mažoretky, který Vás okouzlí nejen svým výkonem, ale i vzhledem
20:00
19:55
Ošetření lehkého zranění a hra může dál pokračovat
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny
18:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (3:1).