2:2
1:1
0:1

Start98 Praha-Kunratice B - FbC Hradec Králové 4:5p
14. Jakub Kraft, 28. Jakub Kraft, 38. Otakar Prášek, 48. Michal Bajus - 10. Vojtěch Nosek, 23. Filip Hušek, 29. Matěj Mikšovský, 45. Matěj Mikšovský, 65. Radim Kunart; rozhodčí: Jan Chuděj - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - David Šimeček ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:1;
64:30
65:00
Dnes to bylo utkání obou golmanů, kteří předváděli skvělé zákroky. Od nás to bylo dnes nepřesné a pomalé. Střelecké produktivita také nebyla dle našich představ. Děkujeme soupeři za poučné a náročné utkání utkání, které jsme před play up potřebovali.
65:00
Konečně hezké florbalové utkání. Bohužel nakonec rozhodli drobnosti a kousíček štěstíčka. Děkujeme soupeřům za kvalitní ukončení sezony a rozhodčím za dobře odvedené utkání
64:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Dalibor Vlášek (4:5).
60:00
60:00
47:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Michal Bajus, asistoval Petr Melník (4:4).
44:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Radim Kunart (3:4).
40:00
40:00
37:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Otakar Prášek, asistoval Jan Větrovský (3:3).
29:43
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:49
27:05
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Jakub Seger (2:2).
22:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (1:2).
20:00
20:00
13:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Jan Větrovský (1:1).
09:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Tomáš Pokorný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Tomáš Pokorný, Adam Hušek, Vojtěch Nosek, Vít Heger, Ondřej Bachtík