1:2
3:6
- : -

TJ Lokomotiva Louny B - FBC DDM Kati Kadaň C 4:12
21. Aleš Linka, 32. Josef Pelc, 36. Aleš Linka, 39. Jan Zrnečko - 5. Pavel Krippner, 7. Jan Čermák, 10. Pavel Krippner, 15. Martin Weiss, 18. Pavel Černý, 25. Pavel Černý, 34. Pavel Krippner, 34. Pavel Krippner, 36. Zdeněk Kruliš, 37. Michal Plomer, 38. Jan Čermák, 43. Martin Weiss; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 78; zásahy brankářů: Karel Švíka 14, Lukáš Janouch 4 - Jaroslav Hlaváček 26; po třetinách: 0:4, 1:2, 3:6;
45:00
43:38
Utkání dnes přišel navštívit sám legendární Majk "Bíža" Bočámek, který jen nevhodně komentuje každou situaci slovy: "To bych dal". Těšíme se na to příští weekend Majku :-P
42:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Zdeněk Kruliš (4:12).
41:23
Džejkob také teď spáchal Bočánkovinu
40:20
Pelcik teď napodobil hráče z A-týmu, Michala Bočánka - sám před prázdnou bránou? Radši to střelím vedle, tohle je moc easy :)
38:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Zrnečko, asistoval Jan Baloun (4:11).
37:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Jan Čermák bez asistence (3:11).
36:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Michal Plomer, asistoval Pavel Krippner (3:10).
36:32
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Janouch družstva TJ Lokomotiva Louny B
35:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Aleš Linka, asistoval Josef Pelc (3:9).
35:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Zdeněk Kruliš, asistoval Martin Weiss (2:9).
35:00
Karlosův zákrok betonem!
33:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Martin Weiss (2:8).
33:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Krippner, asistoval Michal Plomer (2:7).
32:32
Vyloučen hráč Pavel Turza družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za špatné střídání.
32:19
Opět nedáš - dostaneš
31:36
A je tu gól!! Pepa "The Rock" Pelc rozjásal domácí publikum svojí jedovatou střelou!
31:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Josef Pelc, asistoval Michal Paseka (2:6).
30:01
Střely ve druhé třetině: Louny - 9, Kadaň 8. Domácí kotel si ale více všímá chlapíka v magentovém dresu s číslem 69, Honzik "pesko" Vostrouš svými vlasy a plnovousem velmi připomíná Jardu Jágra v loňské baráži.
30:00
30:00
28:55
Herčovo střelu gólman vykryl.
27:16
Trenéři nasadili své největší ESO!! PT je na hřišti - očekáváme golasa!
25:33
Utkání přihlíží 78 diváků, děkujeme!!
24:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Černý, asistoval Jan Čermák (1:6).
24:01
Linka teď nádherně namazal Láňasovi, který z blízkosti minul zcela prázdnou branku..Domácí magenta kotel čeká na další branku od svých miláčků
22:56
Domácím se nedaří prostřelit přes hostující obranu..
20:49
A máme tu první gól domácích!! Vostrouš vypíchl nahrávku a poslal do brake Linkouše, který zavěsil nad rameno hostujícího brankáře!
20:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Aleš Linka, asistoval Jan Vostrý (1:5).
19:01
Zatím největší šance domácích!! Honzik "pesko" Vostrouš teď promáchnul před prázdnou bránou! Obrovská škoda :(
17:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Pavel Černý, asistoval Pavel Krippner (0:5).
17:19
Kuriózní situace! Džejkob "nesundam si kšiltovku" Laurich schytal ostrý hit do obličeje, rozhodčí nechali hru dál běžet, z čehož hosté vytěžili gól.
15:32
Právě jsme měli možnost vidět dvě veliké hrubky domácích, vše ale zachránil pavoučími pohyby Karlos TERMINÁTOR Švíka, následně jsme mohli vidět i obětavý zákrok Švédského becka Lindvose.
15:01
Střely po první třetině: Louny - 4, Kadaň - 9. Magentová legie schytala v první třetině 4 branky a i přes vyložené šance se domácím nepodařilo překonat hostujícího brankáře.
15:00
15:00
14:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Martin Weiss, asistoval Roman Faldus (0:4).
09:34
06:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň C vstřelil Jan Čermák, asistoval Michal Plomer (0:2).
04:13
04:08
Vyloučen hráč Jan Herink družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nedovolené vrážení.