3:1
1:0
- : -

Shooters Beta - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 5:1
9. Jan Lehký, 16. Daniel Hrbolka, 17. Daniel Hrbolka, 19. Daniel Hrbolka, 35. Martin Hlaváč - 16. Jan Kouba; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Navrátil ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:0;
39:00
38:15
Shooters si utkání pohlídají, na hřišti to ale stále jiskří.
36:59
Silný vítr přišel na VUT již dnes a odnesl branku Ivanovic do rohu hřiště.
35:29
Vyloučen hráč Dominik Berka družstva Shooters Beta na 2 minuty za bránění ve hře.
35:29
Dominik Berka zasadil u mantinelu strom, který zastavil hráče Ivanovic. Ovšem tahle technika je ve florbale nepovolená.
34:04
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Martin Hlaváč, asistoval Václav Lorenc (5:1).
30:44
Závěr přesilovky Shooters byl v režii Ivanovic. trenér Heger si nestíhá zakrývat ústa přes neustálé zívaní. Snaha vypadat zamyšleně se mu ale upřít nedá.
29:20
Shooters se pokouší o přesilovkový reparát. Zatím působi jistějším dojmem. Uvidíme, zda tento dojem přetaví v přesilovkový gól.
28:44
Vyloučen hráč Dušan Kusala družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za hrubost.
28:44
Místo střel přibývají emoce.
27:57
O něco lepší přesilovku vidíme v podání Ivanovic, ale ani tady to nevypadá na gól.
26:53
Vyloučen hráč Tomáš Palko družstva Shooters Beta na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
26:00
25:23
Přesilovkový zmar byl ukončen doslova upadenou hokejkou od ruk jednoho z obránců Shooters.
24:28
Hrači Shooters si miček předávají jako horké erteple
23:23
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
21:35
Golman Shooters zachytil míček a předvedl krásnou otočku na jedné noze. Ta byla způsobena bolestí od zásahu hokejky od kapitána Ivanovic do jeho ruky.
20:48
... ale střílí mimo
20:30
Ivanovice konečně zakládají útok od své brány...
18:50
Shooters téměř nepouštějí balonek soupeři. Ovšem Ivanovice hrozí z každé drobné příležitosti.
18:28
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Daniel Hrbolka bez asistence (4:1).
16:42
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Jan Lehký (3:1).
16:42
Daniel Hrbolka vyslal BOMBU z půůůlky, kterou zastavila až síť v bráně.
15:57
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Dominik Papp (2:1).
15:18
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Dominik Rous (2:0).
13:00
13:00
10:45
Na stolku se objevilo schéma základní desky od kantorů ze střdední školy v Brně na Purkuňově ulici.
09:30
Ještěže brankáři zůstali. Hráči obou týmu si pro ně připravili konečně více práce.
08:05
Branku družstva Shooters Beta vstřelil Jan Lehký, asistoval Daniel Hrbolka (1:0).
06:50
Zápas je celkem vyrovnaný. Boj probíhá především na středu hřiště. Oba brankáří mohou jít na úřad práce pro nějakou aktivitu
04:20
V hale se nachází přibližně 40 diváků. Ovšem většina sleduje turnaj mladších žáků na vedlejsím hřišti.