1:3
2:3
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 3:6
18. David Poliak, 35. Martin Lukáš, 38. David Poliak - 18. Dominik Papp, 23. Jan Kouba, 23. David Gurka, 28. Petr Opluštil, 33. Pavel Sysel, 34. Jan Kouba; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Panák ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:3;
39:00
37:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil David Poliak, asistoval Martin Lukáš (3:6).
37:43
Vyloučen hráč Martin Trejtnar družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
37:23
Rozhodčí Plha se hlásí již dlouho minutu, ale hráči Hattricku se nedostali k míčku a nevyvovali jej.
35:34
Paní Trávníčková stále přítomna, ale výkony na hřišti zamávaly s její náladou a přestala sbírat zatoulané míčky. I tak ještě jednou děkujeme.
34:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lukáš, asistoval David Poliak (2:6).
33:05
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Petr Opluštil (1:6).
32:34
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Pavel Sysel, asistoval Dušan Trnka (1:5).
30:37
Tak nějak mi docházejí slova. Utkání vypadá pořád stejně, Ivanovice si Hattrick za chvíli připravý na způsob "al dente"
27:20
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Petr Opluštil, asistoval Pavel Sysel (1:4).
26:15
Panák hlavičkuje mimo.
26:00
26:00
25:58
Z přesilovky nic nebylo a Hattrick dohraje tuhle třetinu ve své dominatní zóně.
24:41
Přesilovku ale Ivanovice vůbec nezvládaji. Uvidíme, zda li přiloží poklici na hrnec a budou opět Hattrick vařit.
23:27
Vyloučen hráč David Poliak družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hra rukou.
22:49
Po dvojce se Hattrick vrátil zpět na jedničku.
22:25
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil David Gurka bez asistence (1:3).
22:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kouba, asistoval Tomáš Urbánek (1:2).
21:31
V kategorii spocenějšího brankáře jasně dominují domácí.
20:00
Převodový stupeň číslo dvě zařazuje Hattrick. Stále to však není to pravé ořechové.
17:28
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dominik Papp, asistoval Pavel Sysel (1:1).
17:28
A jsme zase na začátku.
17:03
17:03
Lukáš odebral soupeří míček a našel přesně za obranou číhajícího Poliaka, který otevírá skóre dnešního zápasu.
15:55
Hattrick se doslova vaří v hrnci. Šefkuchař z Ivanovic však občas zvedne pokličku a upustí tlak ven.
13:30
Na úvod druhé třetiny vidíme další zákrok Panáka a střelu vedle Halsche. Přestávkový proslov kapitána Menšíka zatím nezabral.
13:00
13:00
11:41
Už jsme se lekli, že budeme hrát bez diváků, nakonec však příjela alespoň paní Trávníčková. Hattrick ale příliš mnoho nepředvádí a tak se rozhodla pomoci se sběrem zatoulaných míčku. Velmi děkujeme!!
10:20
Panák znovu v akci. Tektokrát předvedl krásný "high five" s míčkem. Šťastný to člověk.
08:40
Panák fantasticky zneškodnil přečíslení 2na1.
06:50
Hattrick má i ve čtyřech jasnou převahu v držení míčku za svoji brankou.
05:21
Vyloučen hráč Martin Lukáš družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za blokování hokejky.
05:21
Lukáš se snažil rozhodčí přesvědčit, že svého soupeře nedovoleně seknul. Rozhodčí jsou ale nesmlouvaví a vylučují za blokování hole.
04:00
Kapitán Ivanovic teď musel dvakrát razatně vyzvat tým ke střídání. evidetně se hráčům moc nechce na hřiště.
03:05
Panák odháněl vosu ze svého brankoviště. Při jednom z máchnutí také šťastně zasáhl letící míček a poslal jej mimo svoji svatyni.
02:40
Za svou brankou je Hattrick dominatní v držení míčku.
01:30
Hattrick zatím neví, kterou taktiku od trenéra bude hrát.
00:01
Úvodní buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu. Hráči Benefiky už se připravují zatímco jejich dnešní soupeř se pomalu šourá do haly. Začínáme ze přibližně 30 minut.
00:00
Benefika nastoupí bez svého kapitána Krále. Boj za důležité body vyměnil za přípravu na večerní program v Sonu.
00:00
Kapitánem pro dnešní zápas se po zaplacení poplatku u vedoucího týmu stal René Menšík. Dle slov Germa však žádný úplatek nepřijal a ta částka taky nesouhlasí.