3:0
4:1
- : -

Florbal Vsetín - SFK Kozel Kroměříž 7:1
16. Jiří Horský, 19. Jakub Vrzal, 28. Filip Vichtora, 31. Šimon Sekula, 35. Tomáš Proksa, 36. Tomáš Proksa, 38. Michal Klícha - 44. Tomáš Kozlíček; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 2 + Filip Vichtora OS:1; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Matocha ? - Vojtěch Kapounek ?, Radim Kovář ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:1;
45:00
43:26
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Vojtěch Dofek (7:1).
37:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Klícha, asistoval Jakub Vrzal (7:0).
35:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Dominik Markytán (6:0).
35:21
A Vsetín zase navyšuje hráč s číslem 3 už si dál druhý gól v tomhle zápase začíná si nabíhat na hatrick tak uvidíme jak to nakonec dopadne.
34:29
Timeout SFK Kozel Kroměříž
34:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Jakub Vrzal (5:0).
34:29
Vsetínu se začíná dařit víc a víc! Hráč s číslem 3 vstřelil nádhernou branku backhandem asistoval hráč s číslem 36!
30:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Šimon Sekula, asistoval Jakub Vrzal (4:0).
30:30
Po nepatrném výskoku hráče s číslem 7 ze Vsetína se hráč s číslem 4 dostal do slovního souboje a byl vyloučen za nesportovní chování na 2+10. Ale i přes to Vsetín nezaspal a vstřelil gól v oslabení!
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radim Kovář družstva SFK Kozel Kroměříž
30:00
30:00
29:48
Vyloučen hráč Filip Vichtora družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
29:48
Vyloučen hráč Filip Vichtora družstva Florbal Vsetín - osobní trest.
27:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Šimon Sekula (3:0).
27:20
Po opakovaných přestupcích hráče číslo 5 v Kroměříže se Vsetín v přesilové hře rozhodl navýší a v momentální době už vedou 3:0 proti Kozlu Kroměříž.
20:30
Nezkutečný zákrok Vsetínského brankáře Lukáše Matochy, který chytil míček skoro na brankové čáře a tím zamezil,j aby Kozel Kroměříž skóroval.
18:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal bez asistence (2:0).
17:17
Vyloučen hráč Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za hrubost.
15:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský, asistoval Filip Vichtora (1:0).
15:00
15:00
11:25
Vyloučen hráč Michal Klícha družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.