5:0
8:0
- : -

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Brno - Husovice 16:0
11. David Navrátil, 11. Jiří Nak, 11. Marek Kubíček, 17. Marek Kubíček, 20. Jan Frýdek, 22. Jan Frýdek, 23. Marek Hrazdíra, 24. Ondřej Sedlák, 32. Jan Frýdek, 35. Ondřej Sedlák, 36. Marek Hrazdíra, 37. David Navrátil, 39. Marek Hrazdíra, 39. Jiří Nak, 40. Jan Frýdek, 42. Ondřej Sedlák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Petr Špidlík ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 3:0, 5:0, 8:0;
45:00
41:21
Ondřej Sedlák zkompletoval hattrick/3 góly
41:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Sedlák bez asistence (16:0).
39:08
Honza Frýdek gól, Honza Frýdek gól, Honza Frýdek to je šampión
39:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Frýdek, asistoval David Navrátil (15:0).
38:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Nak, asistoval Ondřej Sedlák (14:0).
38:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Daniel Brtevník (13:0).
37:00
David Navrátil vstřelil gól, doufáme, že jeho Anička sleduje online zápis a tímto ji zdravíme
36:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Navrátil, asistoval Jan Frýdek (12:0).
35:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Marek Kubíček (11:0).
34:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Sedlák, asistoval Jiří Nak (10:0).
33:28
Petr Špidlík předvedl neuvěřitelný semafor, který by se hodil do sestřihu nejlepších zákroků NHL
32:40
Vyloučen hráč Daniel Brtevník družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
32:40
Vyloučen hráč Adam Plichta družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:12
Honza Frýdek ukázal instinkty zabijáka a vsítil svůj třetí gól
31:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Frýdek, asistoval Dominik Žilka (9:0).
30:00
30:00
28:22
Vyloučen hráč Samuel Zeman družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za hrubost.
23:45
Vyloučen hráč Dominik Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
23:45
Vyloučen hráč Tomáš Gryc družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nesportovní chování.
23:01
23:00
To je exhibice
22:06
21:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Frýdek, asistoval Ondřej Sedlák (6:0).
19:05
16:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Kubíček, asistoval Filip Mazáč (4:0).
15:00
15:00
11:00
Blanenští forwardi se probudili z ranního spánku
10:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Kubíček, asistoval Marek Hrazdíra (3:0).
10:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Nak, asistoval Dominik Žilka (2:0).
10:08
04:50
Je to nuda
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno - Husovice:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Ondřej Sedlák, Jan Frýdek, Marek Kubíček, Marek Hrazdíra, Dominik Žilka