5:0
4:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Brno - Husovice 10:0
13. Martin Polehňa, 21. Jakub Ficko, 24. Václav Bajko, 26. Jan Gerža, 27. Jan Benko, 30. Petr Mašek, 35. Adam Dománek, 37. Václav Bajko, 40. Štěpán Blažek, 45. Jakub Ficko; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:0;
45:00
44:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Ficko, asistoval Matouš Neubauer (10:0).
39:59
Vyloučen hráč Jiří Chládek družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za sekání.
39:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Jaroslav Matoušek (9:0).
36:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Jan Benko (8:0).
35:31
Vyloučen hráč Jiří Chládek družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Adam Dománek, asistoval Matouš Neubauer (7:0).
33:48
Vyloučen hráč Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Jaroslav Matoušek (6:0).
28:22
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Václav Bajko (5:0).
25:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Jakub Ficko (4:0).
23:04
20:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Ficko, asistoval Jan Benko (2:0).
15:00
15:00
12:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Matouš Neubauer (1:0).
12:45
Naštestí domácí spasil Martin Polehňa, uvidíme jestli tento gól odstartuje kanonádu znojemských hochů
12:30
Střelecká impotence znojemských kluků je k nevíře
10:00
Průběh zápasu zatím vypadá, jak kdyby si šli zahrát kluci z vesnice na dvůr jednoho z kamarádů