0:2
2:1
- : -

FBK Atlas Blansko - K1 Florbal Židenice 4:4
8. Marek Kubíček, 14. Dominik Žilka, 40. Ondřej Sedlák, 43. Jan Frýdek - 8. Martin Kubáň, 23. Michal Kert, 28. Marek Drápal, 31. Marek Drápal; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Svoboda ? - David Bednář ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1;
45:00
44:58
Domácí gólman zachránil svůj tým od prohry neskutečným semaforem
44:00
Minuta do konce zápasu bude to ještě velké drama
42:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Frýdek, asistoval Dominik Žilka (4:4).
42:01
Máme vyrovnáno, Honza Frýdek napravil svůj předchozí zmar a utkání nabírá na obrátkách
41:00
Honza Frýdek spálil největší šanci zápasu, jestli jeho tým prohraje, myslím, že se mu moc dobře spát nebude
39:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Sedlák, asistoval Dominik Žilka (3:4).
39:21
Ondřej Sedlák má dnes formu a jeho dalekonosná střela zapadla do dolního rohu
38:44
Vyloučen hráč Martin Peitl družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marek Drápal, asistoval Martin Peitl (2:4).
30:17
Hosté na to vlétli hned ze začátku poslední periody a jdou si za vítězstvím
30:00
30:00
29:30
Žilka starší poradil svému mladšímu bratrovi střelbu, on si to vzal k srdci a orazítkoval tyč
27:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marek Drápal, asistoval Petr Bednář (2:3).
27:35
David Navrátil se postaral o krásnou asistenci, bohužel přihrál na hokejku svého protihráče a ten tuto chybu potrestal
26:00
Trenéra domácího mužstva nenechávají klidným neodpískané zákroky na jeho svěřence
24:30
David Navrátil zatím trefil všechno kromě brány
22:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michal Kert bez asistence (2:2).
22:32
Hostující Michal Kert vyslal ránu země vzduch a gólman domácích zůstal jen v roli diváka
20:45
Mára Hrazdíra to zkoušel v oslabení, bohužel neúspěšně
18:51
Dan Žilka radí svým mladším spoluhráčům z tribuny, snad ho kluci slyší
18:46
Vyloučen hráč David Navrátil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
16:30
Honza Frýdek hodil v rohu šipku jak na koupališti v Černé hoře
15:01
Na utkání se po včerejším flámu došli podívat i hvězdy A-týmu Šimon Borek a Dan Žilka
15:00
15:00
14:35
Hostující hráč Michal Kert vyslal střelu, bohužel pro něho mohl jen sklopit hlavu a jít střídat
13:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Žilka, asistoval Ondřej Sedlák (2:1).
13:00
Dominik Žilka to vzal jako správný kapitán do svých rukou a posílá Blansko do vedení
12:35
Hra se přelívá ze strany na stranu a diváci otáčí hlavy jako kdyby se hrálo tenisové utkání
10:47
Jirka Nak teď nevěřícně koukal na rozhodčího po písknutém faulu
10:20
Marek Kubíček je při chuti, ale ztroskotal na brankáři hostí
07:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martin Kubáň, asistoval David Bednář (1:1).
07:59
Rychlá odpověď, z brejku udeřil hostující Martin Kubáň
07:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Kubíček, asistoval Daniel Brtevník (1:0).
07:33
Blanenský sniper Marek Kubíček se nejlépe zorientoval na brankovišti a nedal gólmanovi šanci
06:00
Ondřej Sedlák je v obraně jako skála a není to jen jeho fyzickými dispozicemi
05:20
Střela Marka Kubíčka skončila v 16. řadě
03:50
Utkání se ku podivu všech šesti fanoušků, kteří dorazili na toto utkání, hraje ve velkém tempu
01:00
Zatím můžeme vidět šance na obou stranách, ale gólmani obou týmů předvádějí výborné zákroky