0:3
1:4
- : -

FBC SLOVÁCKO - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:8
2. Adam Hájek, 7. Adam Buček, 33. Marek Janča - 3. Ondřej Soják, 21. Mikuláš Weinstein, 22. Marek Mitáš, 24. Lukáš Kučera, 26. Adam Drga, 26. Matyáš Ostrý, 29. Mikuláš Weinstein, 33. Jakub Drga; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ema Čechová ? - Radim Tomšík ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:4;
36:00
34:38
Vyloučen hráč Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
32:44
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Janča, asistoval Martin Rokyta (3:8).
32:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Drga, asistoval Marek Mitáš (2:8).
28:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Adam Drga (2:7).
25:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ostrý, asistoval Aleš Fanta (2:6).
25:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Drga, asistoval Matyáš Ostrý (2:5).
24:00
24:00
23:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Filip Drápela (2:4).
21:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Mitáš, asistoval Ondřej Soják (2:3).
20:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Aleš Fanta (2:2).
12:36
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:32
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček bez asistence (2:1).
02:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Šimon Ruber (1:1).
01:14
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Hájek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Tomáš Tuhý, Marek Janča, Maxmilián Čech, Pavel Jančo, Martin Rokyta