2:1
2:3
- : -

SK Meťák České Budějovice - FA Č. Budějovice U23 4:5
29. Jakub Jiráček, 30. Petr Stluka, 35. Jakub Jiráček, 45. Patrik Míšek - 3. Lukáš Chmel, 28. Adam Koller, 33. Michal Krňák, 41. Tomáš Kadlec, 45. František Dvořák; rozhodčí: Jan Koutník - Radek Chýna; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch ? - Štěpán Kopačka ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:3;
45:00
44:40
Timeout FA Č. Budějovice U23
44:40
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil František Dvořák, asistoval Jan Novotný (4:5).
44:08
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Patrik Míšek, asistoval Pavel Stluka (4:4).
40:42
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Tomáš Kadlec bez asistence (3:4).
40:25
Vyloučen hráč Jiří Stančík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
37:17
Vyloučen hráč Jakub Jiráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:47
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček bez asistence (3:3).
32:33
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Michal Krňák, asistoval Tomáš Kolík (2:3).
32:12
Vyloučen hráč Petr Stluka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:19
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Petr Stluka bez asistence (2:2).
28:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Lukáš Čipera (1:2).
27:17
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Adam Koller bez asistence (0:2).
23:16
Vyloučen hráč Adam Koller družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za hra rukou.
21:42
Vyloučen hráč Jan Matějček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
02:46
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Lukáš Chmel, asistoval Patrik Bolvári (0:1).
02:26
Vyloučen hráč Patrik Míšek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice U23: brankář: Štěpán Kopačka; hráči v poli: Tomáš Kadlec, David Podařil, František Dvořák, Adam Koller, Jan Novotný