0:4
- : -
SB-Pro

SB-Pro - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7
7. Silja Eskelinen, 22. Heidi Lirkki, 35. Heidi Lirkki - 2. Dominika Buczek, 11. Zuzanna Krzywak, 32. Eliška Planková, 42. Jana Trošková, 47. Barbora Husková, 47. Sára Seevaldová, 57. Michaela Kubečková; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 1623; zásahy brankářů: Tiltu Siltanen 23 - Nikola Příleská 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: 7:13
60:00
Střely celkem: 25:30
60:00
56:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (3:7).
46:58
Timeout SB-Pro
46:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Trošková (3:6).
46:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Kamila Paloncyová (3:5).
44:50
Vyloučen hráč Karoliina Kujala družstva SB-Pro na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková bez asistence (3:4).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 11:5
40:00
36:23
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
34:42
Branku družstva SB-Pro vstřelil Heidi Lirkki, asistoval Silja Eskelinen (3:3).
33:29
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Dominika Buczek (2:3).
30:06
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
21:39
Branku družstva SB-Pro vstřelil Heidi Lirkki, asistoval Karoliina Kujala (2:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: 7:12
20:00
10:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Nikola Příleská (1:2).
06:23
Branku družstva SB-Pro vstřelil Silja Eskelinen bez asistence (1:1).
01:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek bez asistence (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Michaela Kubečková, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Zuzanna Krzywak, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích SB-Pro: brankář: Tiltu Siltanen; hráči v poli: Silja Eskelinen, Karoliina Kujala, Ina Leminen, Jaana Lirkki, Heidi Lirkki