0:0
0:1
- : -

Moravskoslezský kraj U17 2 - Plzeňský kraj U17 2:4
2. Jan David, 8. Richard Plandor - 2. Jakub Šedivý, 3. Jan Huleš, 6. Jakub Šedivý, 28. Adam Stejskal; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ?, Filip Grill ? - Patrik Urban ?, Martin Lenárt ?; po třetinách: 2:3, 0:0, 0:1;
36:00
30:32
Vyloučen hráč Matyáš Grzymek družstva Moravskoslezský kraj U17 2 na 2 minuty za sekání.
27:59
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jan Huleš (2:4).
24:12
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
07:53
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 2 vstřelil Richard Plandor, asistoval Václav Richtár (2:3).
05:42
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Ondřej Ježek (1:3).
02:06
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jan Huleš, asistoval Jiří Čížek (1:2).
01:45
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 2 vstřelil Jan David, asistoval Lukáš Michna (1:1).
01:00
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Dominik Kmoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů Plzeňský kraj U17: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Švácha, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Patrik Med
00:00
Line-up domácích Moravskoslezský kraj U17 2: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Ondřej Bajtek, Jan Kováč, Radovan Kufa, Jakub Hronek, David Lisztwan