1:1
3:3
- : -

Jihočeský kraj U17 - Karlovarský kraj U17 5:4
3. Jiří Dědič, 17. Vojtěch Kún, 25. Jakub Loskot, 26. Matyáš Sirotek, 31. Vojtěch Kún - 18. Ondřej Ančinec, 28. Ondřej Ančinec, 32. Martin Prokopec, 32. Jiří Šťovíček; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Hanousek ? - Lukáš Rada ?, Tomáš Heimerle ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:3;
36:00
31:54
Timeout Jihočeský kraj U17
31:54
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Jan Mašát (5:4).
31:48
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Martin Prokopec, asistoval Patrik Koudelka (5:3).
30:17
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Matyáš Sirotek (5:2).
27:45
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Ondřej Ančinec bez asistence (4:2).
26:29
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Heimerle družstva Karlovarský kraj U17
25:39
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:23
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jan Keyzlar (4:1).
24:38
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Jakub Loskot, asistoval Vojtěch Kún (3:1).
24:00
24:00
17:12
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jiří Šťovíček (2:1).
16:07
12:00
12:00
02:47
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Jiří Dědič, asistoval Vojtěch Prokop (1:0).
01:58
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů Karlovarský kraj U17: brankář: Lukáš Rada; hráči v poli: Michal Szappanos, Jiří Šťovíček, Ondřej Ančinec, Vojtěch Bigas, Jan Mašát
00:00
Line-up domácích Jihočeský kraj U17: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Jan Keyzlar, Šimon Kaluža, Jiří Dědič, Jan Poncar, Matěj Prčík