1:1
3:1
- : -

TEXAS LONGHORNS - Kanonýři Kladno B 6:5pn
6. Vladimír Bradáč, 18. Petr Novickij, 32. Ondřej Šereda, 42. Václav Cihla, 43. Petr Novickij, N Jiří Petr - 9. Tomáš Kříček, 12. Vojtěch Petr, 12. Petr Chvojka, 21. Tomáš Ruprich, 44. David Hácha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč Jiří Petr a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Roman Urbář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč Václav Cihla a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč Adam Nolč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS hráč Petr Novickij a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:07
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil David Hácha, asistoval Tomáš Ruprich (5:5).
42:56
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval David Musil (5:4).
41:27
Timeout Kanonýři Kladno B
41:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Václav Cihla, asistoval Filip Kovář (4:4).
37:22
Vyloučen hráč Ondřej Šereda družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře.
31:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Ondřej Šereda, asistoval Filip Kovář (3:4).
30:00
30:00
23:45
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Roman Urbář.
21:37
Vyloučen hráč David Musil družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:37
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ruprich, asistoval Adam Nolč (2:4).
17:23
15:00
15:00
11:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Roman Urbář (1:3).
11:40
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Petr, asistoval Adam Nolč (1:2).
08:50
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Vojtěch Petr (1:1).
05:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Vladimír Bradáč, asistoval David Musil (1:0).
05:00
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:09
Vyloučen hráč Tomáš Ruprich družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Roman Urbář, Petr Chvojka, Tomáš Ruprich, Adam Brynda, Vojtěch Petr