3:2
- : -
TJ Turnov B

FBC Šluknovsko Česká Lípa - TJ Turnov B 6:6
8. Petr Vondráček, 17. Lukáš Doležal, 26. Jan Štefáček, 31. Petr Vondráček, 33. Jiří Baborák, 36. Petr Vondráček - 9. Radim Kolomazník, 10. Radim Kolomazník, 11. Martin Hejduk, 26. Martin Hejduk, 38. Karel Fiala, 44. Martin Hejduk; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1 + Tomáš Rýsler 5:1; využití: 0:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Pavel Draský 16 - Lukáš Rudolf 21; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:2;
43:08
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Martin Hejduk, asistoval Radim Kolomazník (6:6).
42:22
Vyloučen hráč Martin Voženílek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
42:22
Vyloučen hráč Jaroslav Kobrle družstva TJ Turnov B na 2 minuty za hrubost.
37:44
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Karel Fiala, asistoval Jiří Brož (6:5).
36:08
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa neproměnil Lukáš Doležal.
35:28
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jaroslav Červinka (6:4).
32:03
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jiří Baborák, asistoval Lukáš Doležal (5:4).
30:09
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jiří Baborák (4:4).
30:00
30:00
25:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček, asistoval Jaroslav Červinka (3:4).
25:21
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Martin Hejduk, asistoval Adam Blažek (2:4).
16:11
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Petr Vondráček (2:3).
15:00
15:00
10:04
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Martin Hejduk, asistoval Václav Kořínek (1:3).
09:10
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Radim Kolomazník, asistoval Martin Hejduk (1:2).
08:12
07:58
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 5 minut za sekání.
07:12
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Petr Vondráček, asistoval Jan Pondělíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov B:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Petr Vondráček, Jan Pondělíček, Jan Gavlík, Jiří Baborák, Martin Voženílek