1:3
0:0
- : -

Ústecký kraj U17 - Jihomoravský kraj U17 1:3
19. Jan Karafiát - 11. Šimon Hronek, 16. Šimon Hronek, 20. Matěj Bednář; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:1 + Šimon Hronek (JMR) 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 9 - Adam Lysák 10; po třetinách: 0:0, 1:3, 0:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: Ústecká kraj - 5; Jihomoravský kraj - 2.
30:00
Komentář trenéra Jihomoravského kraje (Janda Roman): To co nám nefungovalo včera v posledním zápase se nám podařilo zlepšit a zápas tak dovédst do vítězného konce. Přestáli jsme dvě oslabení a sami přesilovku proměnili, což se ukázalo jako klíčové. Děkuji soupeři za utkání.
30:00
Počet střel celkem: Ústecký kraj - 11; Jihomoravský kraj - 12.
30:00
Komentář trenéra Ústeckého kraje (Bocian Martin): Další zápas, ve kterém jsme dřeli, co jsme mohli, ale bohužel nás v posledních zápasech trápí koncovka. Je potřeba se z toho oklepat a udělat za turnajem vítěznou tečku. Děkujeme soupeři a blahopřejeme k vítězství.
30:00
29:01
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva Jihomoravský kraj U17 na 5 minut za hrubost.
27:50
Timeout Ústecký kraj U17
22:18
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: Ústecká kraj - 5; Jihomoravský kraj - 7.
20:00
19:37
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Matěj Bednář, asistoval Jiří Hájek (1:3).
18:59
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Jan Karafiát, asistoval Šimon Secký (1:2).
15:21
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matěj Bednář (0:2).
13:02
Druhá přesilovka zápasu tentokrát nevyužita.
10:54
Vyloučen hráč Martin Karpíšek družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:33
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Šimon Hronek bez asistence (0:1).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: Ústecký kraj - 1; Jihomoravský kraj - 3.
10:00
09:44
Vyloučen hráč Jan Dolejší družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
00:01
Začal zápas semifinále pavouka od 5-8.místo. Vítěz si zahraje o celkové 5.místo. Poražený bude hrát o 7.místo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Jihomoravský kraj U17: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Štěpán Kouřil, Ondřej Kos, Michal Konrád
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U17: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Filip Šedivý, Vít Friedl, Jan Sattler, Jan Dolejší, Šimon Secký