1:1
3:2
- : -

Pardubický kraj U17 - Výběr Slovenska U17 6:3
6. Vojtěch Rusin, 9. Ondřej Mach, 22. Matouš Sákra, 30. Matouš Sákra, 34. Matouš Sákra, 34. Jiří Vaňous - 17. Jakub Repka, 26. Šimon Batkovič, 32. Jakub Repka; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Ondrej Martanovič ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2;
36:00
33:59
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Jiří Vaňous, asistoval Lukáš Drahný (6:3).
33:10
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Matouš Sákra, asistoval Vojtěch Rusin (5:3).
32:45
Timeout Výběr Slovenska U17
31:04
Branku družstva Výběr Slovenska U17 vstřelil Jakub Repka, asistoval Šimon Batkovič (4:3).
29:49
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Matouš Sákra, asistoval Adam Doskočil (4:2).
28:11
Vyloučen hráč Šimon Batkovič družstva Výběr Slovenska U17 na 2 minuty za sekání.
25:15
Branku družstva Výběr Slovenska U17 vstřelil Šimon Batkovič, asistoval Adam Záhorský (3:2).
24:39
Vyloučen hráč Petr Křinka družstva Pardubický kraj U17 na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:47
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Ondřej Mach, asistoval Lukáš Drahný (2:0).
05:50
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Matouš Sákra (1:0).
04:11
Vyloučen hráč Alex Lazor družstva Výběr Slovenska U17 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska U17: brankář: Ondrej Martanovič; hráči v poli: Jakub Fegyveres, Matej Galajda, Gabriel Kralovič, Ján Šuška, Peter Bednár
00:00
Line-up domácích Pardubický kraj U17: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Matyáš Mík, Adam Doskočil, Matouš Sákra, Petr Křinka, Vojtěch Rusin