2:3
1:4
- : -

Kraj Vysočina U17 - Moravskoslezský kraj U17 3:11
16. Vojtěch Jahoda, 21. Petr Zajíček, 31. Tomáš Kuchyňa - 2. Štěpán Graf, 4. Daniel Chatrný, 9. Šimon Soukup, 11. Šimon Soukup, 22. Daniel Chatrný, 22. Matěj Sedláček, 23. Matěj Sedláček, 25. Jáchym Kuběna, 25. Daniel Chatrný, 35. Štěpán Graf, 36. Daniel Chatrný; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Radek Korba 16 - Matyáš Dušan Bazala 14; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:4;
36:00
Počet střel ve 3.třetině: Vysočina - 5; MS kraj - 8.
36:00
Počet střel celkem: Vysočina - 17; MS kraj - 27.
36:00
Komentář trenéra Vysočiny (Michálek Marek): Věděli jsme, že soupeř se na nás dneska připraví úplně jinak. Od nás nejhoří výkon, přesto se nemáme za co stydět a už se těšíme na poslední zápas. Gratulujeme soupeři k výhře.
36:00
Komentář trenéra MS kraje (Mattivi David): Myslím, že jsme ukázali kvalitu. Tým si jde za svým, play off si užívá a chybí poslední krok. Děkuji soupeři za zápas a mají můj obdiv, kam to až v turnaji dotáhli.
36:00
35:55
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Daniel Chatrný z trestného střílení (3:11).
35:55
A do třetice nájezd pro MS kraj.
35:36
Chatrný (MS kraj) nadvakrát nepřekonal tentokrát skvělého Kotrbu v bráně Vysočiny.
34:24
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Štěpán Graf, asistoval Matěj Sedláček (3:10).
34:24
Graf (MS kraj) zvyšuje do prázdné brány na 3:10.
33:13
Timeout Kraj Vysočina U17
31:25
Posledních 5 minut třetí třetiny, Vysočina stále ztrácí 6 gólů.
30:50
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Matěj Kutílek (3:9).
30:50
Kuchyňa (Vysočina) v přesilovce krásně od mantinelu překonává Bazala v bráně MS kraje.
29:59
Soukup (MS kraj) unikl po straně v oslabení, ale místo brány se skoro trefil až na VIP tribunu vysoko nad bránou.
29:22
Vyloučen hráč Michal Hložanka družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za zdržování hry.
29:22
Hložanka (MS kraj) zbytečně po odpískání odpálil míček a tak nabídl přesilovku pro Vysočinu.
26:04
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:04
Přesilová hra pro MS kraj.
24:55
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (2:9).
24:55
Chatrný (MS kraj) krásně backhandem nedal šanci Kotrbovi a dovršuje hattrick.
24:08
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Adam Zubek (2:8).
24:08
Obrovská chyba v obraně Vysočiny a pro Zubka (MS kraj) nebyl problém poslat míček na samotného Kuběnu (MS kraj) před branou Vysočiny.
24:00
24:00
Počet střel ve 2.třetině: Vysočina - 6; MS kraj - 9.
24:00
22:52
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Štěpán Graf (2:7).
22:52
A je z toho další gól pro MS kraj. Sedláček ranou do pravého rohu nedal šanci Kotrbovi (Vysočina).
22:47
MS kraj kontroluje míček na své polovině.
21:25
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Jan Kostka (2:6).
21:25
MS kraj to hned nakoplo a rázem to je zase o čtyři góly.
21:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Richard Pum (2:5).
21:10
Chatrný (MS kraj) krásně ze vzduchu k tyčce nedal šanci Kotrbovi (Vysočina) v bráně a zvyšuje na 2:5.
20:34
Vysočina po gólu ožila, další její nebezpečnou střelu kryje Bazala (MS kraj).
20:02
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Petr Zajíček, asistoval Pavel Rous (2:4).
20:02
Vysočine se daří v přesilovce snížit na už pouze dvoubrankový stav.
19:40
Opět únik MS kraje 2 na 1 v oslabení.
18:12
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:32
MS kraj na míčku, když už se dostane Vysočina s míčkem na polovinu MS kraje, tak jim dobrá obrana nedovolí vystřelit na bránu Bazaly (MS kraj).
15:39
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Tomáš Hrubý (1:4).
15:39
Branka z ničeho. Jahodovi se podařilo od mantinelu dostat míček na bránu a ten pomalinku doklouzal do tyčky a pak i do brány.
14:20
Kostka (MS kraj) nadvakrát zkoušel dorazit míček za zádu Kotrby (Vysočina), ale neúspěšně.
13:59
Pum (MS kraj) vyslal další ránu z dálky, Kotrba (Vysočina) opět s obtížemi chytá.
13:22
Střelu Chatrného (MS kraj) s obtížemi chytá Kotrba (Vysočina).
13:02
Vysočina se snaží přidat a utkání dorovnat, ale obrana MS kraje stále stoprocentní.
12:00
12:00
Počet střel v 1.třetině: Vysočina - 6; MS kraj - 10.
12:00
11:07
Graf (MS kraj) rychlou střelou ze středu hřiště míjí bránu Vysočiny.
10:04
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Šimon Soukup z trestného střílení (0:4).
10:04
Jeden z obránců Vysočiny hasil už jistý gól vysokým odkopem z malého brankoviště. Soukup neváhal a po zemi tentokrát už překonal Kotrbu v bráně Vysočiny.
08:23
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Šimon Soukup, asistoval Richard Pum (0:3).
08:23
Soukup potvrzuje dominanci MS kraje v první třetině, 0:3.
07:59
Trestné střílení družstva Moravskoslezský kraj U17 neproměnil Adam Palčinský.
07:59
Trestné střílení pro MS kraj!
07:59
Palčinský po zemi do připraveného Kotrby.
07:40
Vysočina se velice těžko dostává do zakončení, když se dostanou na polovinu soupeře, tak narazí na obranu MS kraje.
06:09
MS kraj v plném počtu.
05:44
MS hraj ale dále hrozí v oslabení.
05:15
Vysočina se až po minutě přesilové hry dokázala na delší čas usadit na polovině soupeře.
04:08
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
04:08
První přesilová hra zápasu pro Vysočiny.
03:16
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Martin Sedláček (0:2).
03:16
Chatrný přesnou ranou pod horní tyč zvyšuje už na 2:0.
03:05
Soukup (MS kraj) si sklepl dlouhý nához a zkusil překvapit golmana Vysočiny.
01:41
01:41
MS kraj do zápasu vletěl ve velkém a rychle po necelých dvou minutách se ujímá vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj U17: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Michal Hložanka, Adam Palčinský, Ondřej Svoboda, Jáchym Kuběna, Adam Zubek
00:00
Line-up domácích Kraj Vysočina U17: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Jiří Uher, Matěj Kutílek, Petr Zajíček, Dan Kalina, Tomáš Kuchyňa