2:2
0:3
- : -

Královehradecký kraj U17 - Středočeský kraj U17 2:7
20. Karel Poštolka, 22. Lukáš Klouček - 11. Jan Zoufalý, 12. Jakub Seibert, 16. Matyáš Bachmaier, 24. Jakub Vykouk, 32. Jiří Zmatlík, 34. Hugo Hübner, 36. Hugo Hübner; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jiří Malý 22 - Ondřej Tomšík 12; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:3;
36:00
Počet střel ve 3.třetině: Královehradecký kraj - 6; Středočeský - 9.
36:00
Počet střel celkem: Královehradecký kraj - 14; Středočeský - 29.
36:00
Komentář trenéra Středočeského kraje (Radim Křenek): Na míčku jsme dneska nebyli tak kvalitní jako ve včerejších zápasech, proto se nám zápas nepodařilo rozhodnout dříve, přesto si myslím, že jsme vyhráli kontrolovaně a zaslouženě. Díky soupeři za zápas.
36:00
Komentář trenéra Královohradeckého kraje (Tomáš Třešňák):
36:00
35:27
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Hugo Hübner, asistoval Filip Molhanec (2:7).
33:59
HK kraj v šesti.
33:04
Timeout Královehradecký kraj U17
33:04
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Hugo Hübner, asistoval Ondřej Pužman (2:6).
31:12
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Vítězslav Špok (2:5).
31:12
Zmatlík (SČ) se ze středu nemýlí a zvyšuje na 2:5.
28:53
Středočeši v plném počtu.
28:10
Středočeský kraj opět i přesto, že má oslabení je hodně aktivní.
26:52
Vyloučen hráč Vítězslav Špok družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
26:52
Královehradecký kraj si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
26:25
Odložené vyloučení na straně Středočeského kraje.
24:00
24:00
Počet střel ve 2.třetině: Královehradecký kraj - 5; Středočeský kraj - 9.
24:00
23:33
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Vítězslav Špok (2:4).
23:33
Nejprve dobrý zákrok Malého v bráně HK kraje, ale poté s akcí do prázdné brány šanci neměl.
21:14
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Lukáš Ranný (2:3).
21:14
Snížení na rozdíl jediného gólu o které se postaral Klouček (HK).
19:55
Tomšík (SČ) skvěle zabránil dalšímu snížení HK kraje.
19:09
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Karel Poštolka, asistoval Patrik Strejcius (1:3).
19:09
První střela Královehradeckého kraje ve 2.třetině a je z toho hned gól.
18:30
Píše (HK) skvěle zabránil dalšímu gólu Středočechů, když vložil hokejku do střely do odkryté brány a zblokoval ji.
16:21
Další nebezpečná šance v oslabení.
15:45
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jan Zoufalý (0:3).
15:45
Ale to nebrání Středočechům, aby i v oslabení skórovali.
15:01
15:01
Špok (SČ) o sekundu později než Malý (HK) chytnul míček do něj seknul a jde na 2 minuty si sednout.
14:22
Od horšího výsledku drží Královohradecký kraj jejich gólman Malý.
13:39
Středočeši opět začali velmi aktivně.
12:00
12:00
Počet střel v 1.třetině: Královohradecký kraj - 3; Středočeský kraj - 11.
12:00
11:26
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jan Zoufalý (0:2).
11:10
Středočeši dále mnohem aktivnější a drží se na polovině soupeře a jsou na míčku.
10:30
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Michal Fišera (0:1).
10:30
Po sérii protiútoků tady máme první gól a prosazují se Středočeši.
09:39
Hra má náboj, utkání je dost tvrdé.
09:12
Se střelou Vencla (SČ) neměl Malý (HK) problém a v pohodě chytá.
07:12
První velká šance Královohradeckého kraje, ale Tomšík v bráně Středočeského kraje krásně vychytal Zezulku (Královohradecký kraj).
06:43
Malý (Královohradecký kraj) kryje další střelu od Středočeského kraje. V tomhle zápase se rozhodně nudit nebude.
05:48
Balík (Středočeský kraj) vzal míček u své brány a dostal se sám až do zakončení, tam ale ztroskotal na Malém v bráně Královohradeckého kraje.
04:12
Po většinu času je Středočeský kraj na míčku a dostává se do šancí.
02:54
Středočeský kraj začal o mnoho aktivněji.
00:01
Druhé semifinále mezi výběry Královehrackého kraje a Středočeského kraje. Vítěz se střetne ve finále s domácím MS krajem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Středočeský kraj U17: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Jakub Vajsejtl, Michal Fišera, Jan Zoufalý, Jakub Seibert
00:00
Line-up domácích Královehradecký kraj U17: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Filip Čáp, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Filip Píše, Martin Krejčí