4:3
0:1
1:0

Středočeský kraj U15 - Pardubický kraj U15 5:4p
17. Ferdinand Tomášek, 18. Štěpán Hendrych, 18. Jakub Šolle, 20. Tomáš Vorel, 31. Jakub Šourek - 16. Tomáš Hanousek, 18. Jakub Renza, 19. Sebastian Ševeček, 25. Sebastian Ševeček; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Filip Oberta; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Procházka 12 - Adam Rozlivka 16; po třetinách: 0:0, 4:3, 0:1, 1:0;
30:16
30:16
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Jakub Šourek, asistoval Filip Bergman (5:4).
30:00
30:00
29:59
Třetí třetina přinesla jen jeden gól a stav je tedy nerozhodný, uvidíme prodloužení.
24:11
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Sebastian Ševeček, asistoval Michal Jeřáb (4:4).
24:11
Jeřábek perfektně našel Ševečka a ten z první nekompromisně posílá míček do branky a srovnává stav.
23:05
V úvodu třetí třetiny si udělali o malinko víc šancí středočeši, ale skóre se zatím nezměnilo.
20:00
20:00
19:50
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Tomáš Vorel, asistoval Alexander Marek Bera (4:3).
19:50
Střela z dálky z velkým štěstím podjela pod Rozlivkou a skončila v bráně.
18:30
18:30
A opět rychlá odpověď, tentokrát v podání Pardubického kraje.
17:55
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Jakub Šolle, asistoval Ferdinand Tomášek (3:2).
17:55
Osmá minuta je velmi bohatá na góly. Po střele Šolleho se středočeši poprvé v tomhle zápase dostávají do vedení.
17:33
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Štěpán Hendrych, asistoval Jakub Šourek (2:2).
17:33
Rychlá odpověď středočechů a opět je stav nerozhodný.
17:10
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Jakub Renza, asistoval Petr Kvasil (1:2).
17:10
Střelu Kvasila stečoval do branky středočechů Renza.
16:46
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil Ferdinand Tomášek, asistoval Tomáš Volovik (1:1).
16:46
Střela Tomáška a je vyrovnáno.
15:32
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Tomáš Hanousek, asistoval Michal Jeřáb (0:1).
15:32
Hanousek přesně trefuje horní růžek branky a otevírá skóre tohoto zápasu.
10:00
10:00
09:59
První třetina přinesla mnoho pohledných akcí, ale žádná díky dobrým výkonům golmanům i obrany obou týmů, nskončila gólem. Uvidíme co přinese zbytek zápasu.
03:20
První minuty zápasu přinesly šance na obou stranách, ale golmani zatím bezchybní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U15: brankář: Adam Rozlivka; hráči v poli: Petr Kvasil, Jakub Renza, Tomáš Macháček, Jakub Deml, Michal Puchner
00:00
Line-up domácích Středočeský kraj U15: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Jakub Šourek, Petr Krejčík, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Filip Kovářík