5:3
0:3
- : -

FBC Vipers Most - TJ Lokomotiva Louny B 12:9
4. Štěpán Cvekl, 9. Štěpán Cvekl, 11. Martin Horák, 11. Štěpán Cvekl, 12. Martin Horák, 13. Daniel Janásek, 15. Martin Horák, 17. Štěpán Cvekl, 17. Adam Pelikán, 21. Štěpán Cvekl, 23. Štěpán Cvekl, 26. Ondřej Klíma - 2. Aleš Linka, 3. Pavel Turza, 6. Jan Herink, 23. Aleš Linka, 23. Michal Paseka, 29. Aleš Linka, 32. Lukáš Láník, 41. Josef Pelc, 43. Jakub Laurich; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Špičák 22 - Lukáš Janouch 2, Karel Švíka 14; po třetinách: 7:3, 5:3, 0:3;
45:00
44:00
probíhá poslední minuta utkání
42:56
Timeout FBC Vipers Most
42:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jan Vostrý (12:9).
42:45
Karlos a jeho neskutečný monster save! Z následného brake snižuje Džejkob Laurichson a je z toho drama! Mostečtí si vyžádali timeout.
41:52
Lindvos je čím dál tím více důraznější, uvidíme ho ještě na trestné lavici?
40:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Josef Pelc, asistoval Jan Zrnečko (12:8).
40:01
Peucik si povodil mosteckého brankáře a je z toho golaso! BUM ŠAKALAKA!!!
38:01
PT teď namazal Laurichsonovi na prázdnou bránu, bohužel magentový kapitán lounských Juniors svojí tutovku neproměnil.
31:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Lukáš Láník, asistoval Josef Pelc (12:7).
31:34
Švíkostroj předvedl přesun jak v NHL a béčko z protiútoku snižuje! Jedeme magenta!!!
30:00
30:00
28:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Aleš Linka, asistoval Lukáš Láník (12:6).
28:04
Miláček lounského publika Ála Linka nezklamal a dovršil svůj hattrick.!!!
25:35
Mostečtí nechápou lacinou srandu od magentových borců :(
25:21
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Ondřej Klíma bez asistence (12:5).
23:32
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:32
Hlasy na hrišti se zvyšují, a Lindvos odchází na trestnou lavici.
22:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Michal Paseka, asistoval Jakub Laurich (11:5).
22:16
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (11:4).
22:07
22:07
Láňas teď vykoupal celou obranu Zmijozelu a nahrál Álovi , který už měl před sebou prázdnou bránu.
20:06
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (10:3).
19:10
Karlos Terminátor Švíkostroj předvedl luxusní semafor...
17:15
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Tomáš Barna (9:3).
16:45
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Švíka družstva TJ Lokomotiva Louny B
16:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Martin Horák (8:3).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Martin Horák bez asistence (7:3).
14:56
Béčko chtělo snížit, ale místo toho Mostecké impérium vrací úder a navyšuje své vedení
13:10
Mostecký Bazilišek v bráně vytáhl jedovatý zákrok.
12:24
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Daniel Janásek bez asistence (6:3).
11:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Martin Horák, asistoval Štěpán Cvekl (5:3).
10:35
Mostecký Zmijozel rychle otáčí a poprvé v utkání vede.
10:33
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (4:3).
10:27
09:32
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za sekání.
09:32
Lindvos byl přísně vyloučen a po příchodu na trestnou lavici jsme slyšeli plno Švédských slov.
08:04
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Tomáš Barna (2:3).
05:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Herink, asistoval Jan Vostrý (1:3).
03:33
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Daniel Janásek (1:2).
02:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Pavel Turza, asistoval Jakub Laurich (0:2).
01:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Aleš Linka, asistoval Jan Zrnečko (0:1).