0:0
3:0
- : -

Florbal Neratovice B - FT Sokol Praha-Břevnov B 4:2
10. Vojtěch Görög, 28. Martin Hrubec, 31. Vladimír Dolanský, 33. David Blabolil - 2. Jan Pilař, 10. Štěpán Vališ; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Tomáš Neckář 16 - Tomáš Cebák 14; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:0;
36:00
32:33
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil David Blabolil bez asistence (4:2).
32:33
A Neratovice zvyšují svůj náskok! Gólman si sice na balónek šáhl, ale vytěsnit ho nedokázal.
31:47
Břevnov trefuje brankovou konstrukci.
30:19
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Vladimír Dolanský, asistoval Jiří Kliner (3:2).
30:19
Obrat jako ve snu. ze stavu 0:2 na 3:2 a najednou se ocitají ve vedení.
28:47
Domácí gólman vytahuje další fantastický zákrok ze svého repertoáru.
27:26
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Martin Hrubec bez asistence (2:2).
27:26
A je vyrovnáno! Neposedný balónek doskákal až za brankovou čáru.
26:08
Břevnov krásným průnikem prošel až k bráně, avšak gól nevsítil.
24:01
Na dnešní utkání si našli cestu 3 skvělí diváci. Děkujeme za fantastickou atmosféru.
24:00
24:00
22:45
Omlouvám se nedostatečnou informovanost, ale byl čas oběda. Hra plynule plyne a stav se nemění.
16:05
Zákrok domácích předvedl zákrok z říše snů, když nohou zlikvidoval střelu Břevnova. Asi obdivovatel Dominika Haška.
12:00
12:00
10:15
Samostatný únik Neratovické 44 neskončil gólem.
09:45
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Vojtěch Görög, asistoval Jiří Kliner (1:2).
09:45
A Neratovice odpovídají.
09:09
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Štěpán Vališ, asistoval Dušan Hrstka (0:2).
09:09
Břevnovští využívají početní výhodu a z blízkostí zvyšují náskok.
08:36
Vyloučen hráč Jiří Kliner družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:36
Nadějný průnik Břevnova zachráněn nedovoleným zákrokem a tak znovu uvidíme přesilovou hru.
07:36
Domácí tým v plném počtu.
07:10
Domácí se vymanili z tlaku hostů a šli do nadějného protiútoku, který ale gólem neskončil.
05:36
Vyloučen hráč Jakub Ondráček družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za hrubost.
05:36
Jakub Ondráček nevybíravým zákrokem zastavuje útok hostů a končí na trestné lavici.
04:13
Gólman hostů stále vzdoruje Neratovickým.
03:49
Zákrok hostujícího gólmana nepřipouští změnu skóre.
02:56
Hra se vyostřuje a přibývá soubojů.
02:42
Míček nebezpečně poskakoval brankovištěm, ale za čárou neskončil.
01:04
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jan Pilař, asistoval Michal Zvára (0:1).
01:04
Nádherný úvod utkání pro celek Břevnova.
00:01
Vítáme příznivce kvalitní míčové hry u dnešní zápasu celků z druhé poloviny tabulky.