0:1
1:3
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Florbal Ústí 3:4
12. Nella Stašková, 16. Tereza Bočková, 42. Karolína Hašlová - 38. Klára Mečířová, 44. Klára Mečířová, 51. Petra Bratschaedlová, 55. Kateřina Šímová; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Simona Werbynská 25 - Tereza Kejřová 12; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Wildhabera: Dnes bylo potřeba především udržet koncentraci a trpělivě se snažit o naši hru. Velká aktivita směrem k soupeřově brance nakonec přinesla tři body. Děkujeme divákům za krásnou atmosféru.
60:00
Komentář domácích: Dnes otřesný výkon, asi jsme se nechali unést včerejškem.. zápas jsme si prohráli sami. Děkujeme opět fantastickým divákům a soupeřkám za dobrou průpravu, cesta do play-off bude ještě dlouhá.
60:00
59:59
Konec..
58:49
Sporná situace po který gól není uznán. Emoce.
58:40
Domácí tým v 6.
57:29
Nedaří se.
55:04
Vyloučen hráč Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
54:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Kateřina Šímová, asistoval Klára Jasanová (3:4).
54:39
Símová to trefila moc hezky. 20 nad led.
54:29
Werbynská se za bránu vrhla velmi neohroženě a přišla o svoji masku. Rozehrávat bude domácí tým.
52:40
Domácímu týmu nejspíš došla šťáva. Ústí ve velkém tlaku.
51:36
Slušná střela backhandem od Staškové. Kejřová kryje.
50:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petra Bratschaedlová bez asistence (3:3).
49:36
Werbynská předvedla 2 velmi jisté zákroky při oslabení.
47:56
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
46:45
Werbysnká to teď s Minářovou a levou tyčkou zvládly.
45:38
Werbynská roztáhla nohy na brakové čáře a balonek vyrazila do bezpečí.
44:37
Bočková zavzpomínala na léta ve fotbalové Spartě a odkopla balonek až na tribunu.
43:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Petra Bratschaedlová (3:2).
42:59
Největší šanci v přesilovce Ústí měl domácí tým.
42:07
Vyloučen hráč Anna Fáberová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
41:48
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Tereza Bočková (3:1).
40:34
Domácí tým se teď nemohl dohodnout kdo ohlídá hostující střelkyni. Naštěstí se do její střely vložila Bočková.
40:00
40:00
39:59
Hra Ústí se zlepšila a myslím, že se máme na co těšit ve třetí třetině.
39:43
Bočková vydolovala další balonek a vybídla Staškovou. Gol z toho nebyl.
38:08
Ústí pokračuje v tlaku a posílá další jedovatý projektil na Werbynskou.
37:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Markéta Kociánová (2:1).
37:02
Po pěkné akci se konečně prosazuje i Mečířová.
35:31
Werbynská opět vychytala soupeřku ve vyložené šanci.
34:26
Po skákavém balonku se v šanci ocitla Krátká. Kejřová předvedla dobrý zákrok.
33:51
Jedna šance střídá druhou. Ústí chce snížit za každou cenu.
32:56
Zranění Staškové. Snad bude v pohodě...Víťa Houzar už volá svoji maminku-skvělou fyzioterapeutku, aby to omrkla.
32:03
Příhodová si jako každý správný obránce chrání svoji golmanku a důrazně odstrkuje soupeřku v předbrankovém prostoru.
29:19
Zatím vidíme zápas dvou týmů s velmi pevnou obranou.
27:15
Ústí hraje dobře na balonku, ale naštěstí se jen zastřelují.
26:00
Vidíme hru 4 na 4. Příležitost pro šikovné hráčky s nekonečným fyzickým fondem.
25:35
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost.
25:20
Bočková dobře, Kejřová ještě líp.
24:40
Ústí vyhazuje "přes všechny čáry".
24:33
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
24:01
V situaci 2 na 1 zvolila Bočková střelu. Bohužel vedle.
23:06
Bezpalcová předvedla výbornou práci při oslabení.
22:13
Z velkého brankoviště soupeřka přestřeluje vysoko nad.
21:36
Vyloučen hráč Martina Kratochvílová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
21:30
Po vylítnutí balonku do ochozů nařídil sudí buly.
20:18
Bočková ze středu míjí.
20:05
První buly pro domácí tým. První střela pro Ústí.
20:00
20:00
19:59
Nic víc už nám první třetina nenabídla. Domácí tým bude nastupovat do druhé části s dvoubrankovým náskokem.
19:38
Výborná akce od Janouškové. Vybojovala balonek v souboji 1v1, vyběhla na střed, naznačila střelu a zadovkou našla výborně postavenou Staškovou, která bohužel polo-prázdnou branku minula.
18:45
Hezkou kombinaci předvedlo i Ústí. Zakončení bylo slabší, ale i tak vystrašilo všechny domácí příznivce i s Werbynskou.
16:45
Werbynská vs Mečířová. 2:0. V tomto mini-souboji má zatím navrch domácí brankářka.
15:47
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Kristýna Minářová (2:0).
15:47
Akci na jeden dotek předvedla Minářová s Bočkovou. Druhá jmenovaná procedila balonek za záda Kejřové. Hezký florbalový moment.
13:00
Do největší šance hostí se dostala Mečířová. Mířila na zadní tyč, netrefila prostor mezi 3 tyče.
11:56
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Denisa Příhodová (1:0).
11:56
Po slušné nahrávce to tam Stašková poslala od levého mantinelu. Hezká branka.
11:11
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
09:23
Hráčky Ústí mají na hokejkách klid, který zatím domácímu týmu trochu chybí.
08:09
Kratochvílová předvedla, že její kličky jsou opravdu rychlé. Soupeřku poslala jak se říká "na párek".
06:48
Janoušková trefila z výběhu pouze nohy bránících hráček.
06:27
Příhodová uklidnila celou situaci zaběhnutím za branku.
05:33
Dobrá akce Bezpalcové kdy nejprve předběhla soupeřku ,ale v druhém souboji si pomohla sekerou. Rozehrávat bude Ústí.
04:40
Stašková našla v pohybu Hašlovou která se ocitla ve vyložené šanci. Zradil ji však první dotyk s balonkem.
04:00
Bočková se rozehrála do výborné formy. V pohybu čistě vypíchla balonek soupeřce. Hezká ukázka dobré obranné hry.
03:36
Šance Ústí skončila těsně vedle.
02:50
Werbynská chtěla zrychlit hru pohotovým výhozem, postavené Staškové ale chyběl pohyb.
02:06
Příhodová zkoušela přes celou šíři obranné třetiny našeho soupeře najít Bočkovou, bohužel ale tato myšlenka nenašla cíl.
01:50
Hostující tým čeká na domácí s trpělivou obranou.
01:09
Stašková překonala Kejřovou, bohužel až po hvizdu sudího. Rozehrávat bude Ústí.
00:01
Kratochvílová si vyhrála buly pro sebe a vyzkoušela pozornost hostující golmanky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tereza Kejřová; hráči v poli: Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Natálie Neumanová, Vendula Štolbová, Klára Jasanová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Michaela Bezpalcová, Martina Kratochvílová, Šárka Houzarová