1:1
0:1
- : -

Ústecký kraj U17 - Zlínský kraj U17 2:4
3. Vít Friedl, 21. Jakub Fuchsig - 5. Martin Ležatka, 5. Jan Marcoň, 13. Josef Štourač, 34. Josef Štourač; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1;
36:00
33:52
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Josef Štourač, asistoval Martin Ležatka (2:4).
32:31
Timeout Ústecký kraj U17
24:00
24:00
21:33
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:26
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Filip Šedivý (2:3).
16:01
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
12:06
12:00
12:00
04:58
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Jan Marcoň, asistoval Jan Pavelec (1:2).
04:22
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Martin Ležatka, asistoval Jakub Holiš (1:1).
02:16
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Vít Friedl, asistoval Jan Sattler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlínský kraj U17: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Petr Kopecký, Filip Horák, Josef Štourač, Martin Ležatka, Erik Kouřil
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U17: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Filip Šedivý, Vít Friedl, Jan Sattler, Jakub Fuchsig, Šimon Secký