1:1
3:1
- : -

Ústecký kraj U15 - Liberecký kraj U15 6:3
3. Jakub Mühlfait, 8. Martin Pretl, 15. Adam Martin, 23. Tomislav Matějka, 26. Matěj Dolejší, 27. Martin Horn - 6. Ondřej Vyvial, 18. Štěpán Sázavský, 26. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Nikola Staňková - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Adam Bolha 12 - Milan Švajcr 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1;
30:00
29:08
Vyloučen hráč Petr Zeman družstva Liberecký kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:15
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Martin Horn, asistoval Martin Šulaj (6:3).
26:15
Horn dostal dostatek času a z vlastního velkého brankoviště trefuje prázdnou branku.
26:06
Liberec to zkouší v šesti bez brankáře.
25:27
Timeout Liberecký kraj U15
25:27
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Kryštof Loubek (5:3).
25:27
Blesková odpověd Ústeckého kraje.
25:13
Branku družstva Liberecký kraj U15 vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (4:3).
25:13
Kontaktní gól si v přesilovce připisuje Pekárek.
23:24
Vyloučen hráč Tomislav Matějka družstva Ústecký kraj U15 na 2 minuty za sekání.
22:48
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Tomislav Matějka, asistoval Jakub Mühlfait (4:2).
20:00
20:00
17:54
Branku družstva Liberecký kraj U15 vstřelil Štěpán Sázavský, asistoval Ladislav Pekárek (3:2).
14:51
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Adam Martin z trestného střílení (3:1).
10:00
10:00
07:54
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Martin Pretl, asistoval Kryštof Loubek (2:1).
05:42
Vyloučen hráč Ondřej Čumpelík družstva Liberecký kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:02
Branku družstva Liberecký kraj U15 vstřelil Ondřej Vyvial bez asistence (1:1).
05:02
Chybu v rozehrávce Ústeckého kraje dokázal potrestat Vyvial.
02:14
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil Jakub Mühlfait bez asistence (1:0).
02:14
Na Mühlfaitovu střelu už Švajcr nestačil a Ústí se dostává do vedení.
00:43
Švajcr teď předvedl v brance Libereckého kraje neskutečný zákrok, aby udržel míček před brankovou čárou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Liberecký kraj U15: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Ladislav Pekárek, Tomáš Čermák, Štěpán Sázavský, Adam Stýblo, Michal Šedivý
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U15: brankář: Adam Bolha; hráči v poli: Martin Šulaj, Tomislav Matějka, Martin Horn, Jakub Mühlfait, Jan Holovej