0:0
1:2
- : -

Zlínský kraj U15 - Olomoucký kraj U15 4:2
1. František Tvrdoň, 2. Jiří Kokeš, 7. František Tvrdoň, 23. Lukáš Pobořil - 26. Marek Jurkulák, 29. František Kužel; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Miroslav Kovařík ?, Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 1:2;
30:00
28:51
Timeout Zlínský kraj U15
28:51
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil František Kužel bez asistence (4:2).
25:43
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Petr Marghold (4:1).
22:14
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Lukáš Pobořil bez asistence (4:0).
20:00
20:00
13:12
Vyloučen hráč Dennis Zlámal družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Antoniazi družstva Olomoucký kraj U15
10:00
10:00
06:00
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil František Tvrdoň, asistoval Jakub Vít (3:0).
03:41
Vyloučen hráč Adam Štourač družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
01:12
Timeout Olomoucký kraj U15
01:12
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jiří Kokeš, asistoval Lukáš Pobořil (2:0).
00:09
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil František Tvrdoň, asistoval Ondřej Balner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Olomoucký kraj U15: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Roman Odstrčil, Jan Hrubča, Martin Ambrož, Tomáš Jelínek, František Kužel
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Josef Nikolov, Ondřej Balner, František Tvrdoň, Jaromír Steiger, Jakub Vít