0:5
1:1
- : -

Moravskoslezský kraj U17 - Středočeský kraj U17 1:7
29. Michal Hložanka - 12. Hugo Hübner, 13. Jan Zoufalý, 15. Jakub Vajsejtl, 21. Ondřej Pužman, 22. Jakub Seibert, 22. Matyáš Bachmaier, 33. Hugo Hübner; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 7, Vít Brož 9 - Ondřej Tomšík 12; po třetinách: 0:1, 0:5, 1:1;
36:00
Počet střel ve 3.třetině: MS kraj - 2; Středočeský kraj - 7.
36:00
Počet střel celkem: MS kraj - 13; Středočeský kraj - 23.
36:00
Komentář trenéra MS kraje (Jochman Ivo): Projevil se zápas, který jsme měli navíc. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.
36:00
Komentář trenéra Stredočeského kraje (Křenek Radim): Zodpovědným výkonem od obrany, přes kvalitní hru na míčku až po efektivní zakončení jsme si zaslouženě došli pro vítězství. Jsem rád, že naše výkony se postupně zlepšovaly a ten nejlepší jsme předvedli ve finále. Díky soupeři za zápas a našim skvělým rodičům za podporu.
36:00
35:02
Vyloučen hráč Vítězslav Špok družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
34:49
Timeout Středočeský kraj U17
34:49
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za hrubost.
32:44
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Hugo Hübner, asistoval Matyáš Bachmaier (1:7).
32:44
Hübner (SČ) využívá přesilovou hru.
32:38
Bachmaier (SČ) z první pouze po zemi do Brože (MS).
30:50
Vyloučen hráč Michal Hložanka družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:50
První přesilovou hru v zápase si zahraje Středočeský kraj.
29:34
Zoufalého (SČ) pokus chytá Brož (MS).
28:20
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Michal Hložanka, asistoval Matěj Sedláček (1:6).
28:20
Nečekaná střela Hložanky (MS) z půlky hřiště skončila až v bráně za zády Tomšíka (SČ).
27:00
Další dobrý pokus Chatrného (MS) skončil na Tomšíkovi v bráně SČ kraje.
26:11
Vajsejtl (SČ) na konci dobré akce nedokázal už před prázdnou branou zpracovat přihrávku.
24:35
Úvod třetí třetiny pro MS kraj, ale žádný gól z toho zatím nevytěžili.
24:00
24:00
Počet střel ve 2.třetině: MS kraj - 6; Středočeský kraj - 10.
24:00
21:29
V rychlém sledu nekompromisně proměněné trestné střílení a poté další gól Středočeského kraje.
21:24
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jan Zoufalý (0:6).
21:09
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jakub Seibert z trestného střílení (0:5).
20:44
Timeout Moravskoslezský kraj U17
20:44
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Vykouk (0:4).
20:44
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Brož družstva Moravskoslezský kraj U17
20:44
Pužman (SČ) krásně o horní tyč zvyšuje na 0:4.
19:27
Kuběna (MS) v úniku po straně, ale bránu soupeře míjí.
18:34
Středočeši za mohutného povzbuzování svých fanoušků v tomto finále zatím lepším týmem.
17:31
Chatrný (MS) pouze do Tomšíka (SČ).
17:07
Pužman (SČ) trefuje horní tyč!
16:08
Vajsejtl (SČ) v další dobré šanci, tentokrát se mu skórovat ale nepodařilo.
14:28
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Matyáš Bachmaier (0:3).
14:28
Vajsejtl povedenou ranou zvyšuje na 0:3.
13:52
Dobrou střelu Sedláčka (MS kraj) chytá Tomšík (Středočeský kraj).
12:35
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Michal Fišera (0:2).
12:01
Úvodní buly 2.třetiny pro Středočechy.
12:00
12:00
Počet střel v 1.třetině: MS kraj - 5; Středočeský kraj - 6.
12:00
11:02
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Hugo Hübner, asistoval Filip Molhanec (0:1).
11:02
Hübner (Středočeský kraj) neměl problém zužitkovat přihrávku od Molhance a otevírá skóre tohoto finále.
09:05
Chatrného (MS kraj) střela míjí bránu.
07:34
Středočeši první oslabení v zápase přežili.
06:28
Bachmaier (Středočeský kraj) předvedl krásné sólo v oslabení, poté se dostal do akce tři na jednoho, ale zpětnou přihrávku trestuhodně nedokázal zakončit do prázdné brány.
05:33
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
05:33
MS kraj má teď velkou šanci, zahraje si přesilovou hru.
05:15
Zoufalý (Středočeský kraj) měl odkrytou skoro celou bránu ale Bazala v bráně se posunul a stačil chytit jeho střelu.
04:49
Bazala (MS kraj) si poradil se sérií šancí od Středočeského kraje.
02:51
Zoufalého (Stredočeský kraj) pokus rozhodně nebyl zoufalý. Trefil boční síť brány.
00:42
Finále začalo zostra, hned v první minutě na každé straně jedna velká šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Středočeský kraj U17: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Jakub Vajsejtl, Michal Fišera, Jan Zoufalý, Jakub Seibert
00:00
Line-up domácích Moravskoslezský kraj U17: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Adam Zubek, Michal Hložanka, Adam Palčinský, Ondřej Svoboda, Jáchym Kuběna
00:00
Máme tady finále letošních regionálních výběrů dorostenců. Utkají se v něm kraje domácí Moravskoslezský a kraj Středočeský.