2:1
0:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 2:5
25. Jiří Lapeš, 27. Marek Zapletal - 9. Ondřej Fritz, 13. Richard Makyča, 21. Petr Vaverčák, 34. Jan Skalník, 35. Matyáš Kopečný; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Filip Prokeš ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:2;
45:00
44:22
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:08
Vyloučen hráč Vojtěch Haleš družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
37:21
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
34:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Kopečný, asistoval Pavel Zima (2:5).
33:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Skalník, asistoval Ondřej Fritz (2:4).
30:00
30:00
26:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval David Tretina (2:3).
24:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Lapeš, asistoval Martin Lank (1:3).
20:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Ondřej Fritz (0:3).
15:00
15:00
12:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Richard Makyča, asistoval Pavel Zima (0:2).
08:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz, asistoval Jan Skalník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: Pavel Zima, Michal Bžoněk, Adam Vágner, Denis Müller, Petr Vaverčák
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Lukáš Jelínek, David Tretina, Patrik Hájek, Jan Nevěděl, Martin Lank