2:1
0:2
- : -

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
3. Ondřej Fritz, 21. Ondřej Fritz, 30. Ondřej Fritz - 12. Milan Palášek, 27. Milan Palášek, 39. Milan Palášek, 42. Jakub Čech; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jakub Cigl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Kříž ? - Jakub Pechura ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2;
45:00
43:12
Timeout Bulldogs Brno
43:12
Vyloučen hráč Filip Jaroš družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
41:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval Lukáš Černý (3:4).
38:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Tadeáš Hoch (3:3).
33:16
Vyloučen hráč Václav Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz z trestného střílení (3:2).
26:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Štěpán Blažek (2:2).
25:42
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Štěpán Blažek.
20:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz, asistoval Jan Skalník (2:1).
15:00
15:00
11:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Václav Bajko (1:1).
02:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Fritz, asistoval Petr Vaverčák (1:0).
01:52
Vyloučen hráč Václav Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Tadeáš Hoch, Martin Smejkal, Štěpán Blažek, Václav Bajko, Jakub Čech
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jan Kříž; hráči v poli: Pavel Zima, Marek Šauer, Michal Bžoněk, Adam Vágner, Denis Müller