3:1
3:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:2
11. Filip Folauf, 11. Jakub Buršík, 23. Lukáš Blaszczyk, 23. Filip Folauf, 34. Filip Folauf, 47. Adam Kopal, 60. Filip Folauf, 60. Vojtěch Šimáček - 24. Rostislav Gattnar, 51. Adam Choma; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 24 - Petr Maláč 18; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:1;
77:26
Hosté odvolávají brankáře a pokusí se ještě zvrátit průběh zápasu.
60:00
Počet střel třetí třetiny: 11:9
60:00
Hráčem utkání je #23 Filip Folauf za čtyřgólový příspěvek svému týmu.
60:00
Nejlepším hráčem hostů je #30 Petr Maláč za skvělou práci v brance, i když nedokázal odvrátit porážku.
60:00
Komentář trenéra hostů Václava Gurkovského: Ikdyž skóre neodpovídá, řekl bych, že to byl otevřený zápas od začátku do konce. Oba týmy chtěly hrát kombinační hru, docela pěkná podívaná. Dneska ale brutální rozdíl v preciznosti a v produktivitě (my nula, nic). Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: z naší strany katastrofálních prvních deset minut. nepřipravenost na zápas. souhlasím s kolegou, výsledek neodpovídá dění na hřišti. mohli jsme být produktivnější a dozadu jsme nechávali hodně prostoru, což pro nás ne vždy musí nakonec dobře skončit jako dnes. viděli jsme atraktivní juniorský florbal a za výhru jsme samozřejmě rádi. děkujeme soupeři za férovou hru. děkujeme divákům.
60:00
59:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček, asistoval Jan Nachtmann (8:2).
59:48
Domácí ještě jednou zatočili s výsledkem.
59:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf bez asistence (7:2).
58:20
Útočník domácích teď odmítl navýšit skóre, když trefil obránce kryjícího prázdnou bránu.
57:26
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:53
Přečíslení 4 na 2 hosté nevyužili, obránce Bohemians přihrávku přečetl.
52:29
Další velkou šanci domácí zahodili.
50:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (6:2).
50:30
Hosté využili přesilovku a střídačka povzbuzuje k dalším gólům.
49:55
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za opakované přestupky.
49:55
Znovu jsou domácí v oslabení.
46:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Jan Nachtmann (6:1).
46:44
Znovu si domácí navyšují náskok včetně brankáře střelec překonal i zeď z protihráčů.
44:18
Zápas teď ovládají hosté, kteří likvidují jakékoli akce domácích; k pořádné střele je ovšem domácí nepouští.
41:50
Opět si Vítkovice nepohlídaly hráče a opět situaci zachránil brankář.
41:08
Před bránou hostů zůstal volný hráč, jeho střela skončila na hrudi brankáře.
40:01
Do třetí třetiny vstupují lépe domácí, kteří vyhráli buly a vrhli se do útoku.
40:00
40:00
Počet střel druhý třetiny: 9:8.
40:00
39:40
Druhá třetina se chýlí ke konci, poslední střela domácích sletěla mimo.
35:44
Brejk domácích zachránila hosty nepřesnost zakončení.
35:00
Zápas sleduje 53 diváků, děkujeme.
33:40
Před brankářem hostů se ocitl osamocený hráč, brankáře zasáhl do masky a na střídačce si vyslechl kritiku trenérů.
33:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Michal Vojtíšek (5:1).
33:00
Domácí znovu zvyšují.
30:00
Ani jedna strana si teď míček příliš neužije.
27:50
Neshody mezi soupeři za brankou domácích přerušili hru a rozhodčí s varováním promlouvají k oběma hráčům.
26:10
Kombinaci přerušují hosté a brankář domácích měl co dělat aby pokryl střelu.
25:50
Bohemians teď zklidňuje tempo hry kombinací na vlastní polovině.
23:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (4:1).
23:42
Domácí si nepohlídali volný prostor před brankou, čehož Vítkovice využili a snižují na 1:4.
23:35
Za zborceným mantinelem skončil hráč Vítkovic, naštěstí bez větší újmy.
22:22
22:22
Vítkovice znovu dostali dva góly v rozmezí menším než půl minuty.
22:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Blaszczyk bez asistence (3:0).
22:11
Bohemians si našla příležitost a zvyšuje.
21:07
Druhá třetina začíná velice dynamicky.
20:01
První třetina byla hodně běhavá a agresivní, i přes vyšší počet střel Vítkovice prohrávají od dva góly.
18:30
I přes oslabení a hlavně zásluhou Formana jsou domácí stále na míči. Hosté si během přesilovky na bránu nevystřelili.
16:55
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:55
První přesilovku si zahrají Vítkovice.
15:10
K nebezpečnému brejku se dostali hosté, branku pokryl brankář Zavřel.
14:13
Hráč Vítkovic se těžce zvedá, při kontaktu se soupeřem dostal zásah do kolene.
13:19
Hosté jsou nyní aktivnější a víc se zdržují na polovině soupeře.
11:54
Z nebezpečné vzdálenosti teď rozehrávají hosté.
10:50
Velci rychle přidávají domácí druhý gól.
10:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Dominik Šimáně (2:0).
10:49
Konečně nám začaly padat góly a utkání se nám trochu otevře.
10:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Erik Papež (1:0).
09:50
Zavřel drží akcie svého týmu. Dvakrát během jednoho střídání šli Vítky 2 na 1.
09:16
Šimáně předložil krásnej balón Buršíkovi, ten ale promáchnul.
08:00
Bohemka rozehrává z rohu a Forman kombinuje s Vojtíškem a Folauf zkouší pozornost gólmana.
07:00
Zavřel si připisuje hodně těžký zákrok proti Vítkovické 43.
05:59
Vítkovicím zatím dělá velké problémy v rozehrávce vysoký pres domácích.
05:20
Domácí opět na míčku a Forman se snaží najít skulinku ve Vítkovické obraně.
04:40
Hra je zatím dost neurovnaná a lehce nervózní.
02:21
Obrovská šance Vítkovic, kdy po nahrávce od mantinelu byl hráč úplně volný na středu. Střela mu ale nesedla.
00:40
Kuba Zavřel si po brejku Vítkovic připisuje první zákrok.
00:26
Domácí se svojí elitní lajnou ihned uzamkli soupeře na jejich půlce.
00:01
Buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Rostislav Gattnar, Martin Gattnar, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Michal Vojtíšek, Filip Forman, Erik Papež, Filip Folauf