2:3
4:6
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB 9:10
8. Michal Vojtíšek, 11. Michal Vojtíšek, 13. Jiří Kratina, 29. Erik Papež, 33. Jiří Kratina, 46. Filip Forman, 52. Erik Papež, 56. Jiří Kratina, 59. Jan Malič - 3. Radovan Kohút, 27. Štepán Švejda, 32. Jan Zoufalý, 37. Zdeněk Vyhnánek, 43. Štepán Švejda, 46. Štepán Švejda, 49. Sebastián Šlechta, 51. Zdeněk Vyhnánek, 55. Jakub Pařízek, 60. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 15, Jan Linhart 3 - Marek Macík 27; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:6;
60:00
Hráčem utkání je #37 Štěpán Švejda.
60:00
Nejlepším hráčem poraženého celku domácích je #92 Erik Papež na největší bodový příspěvek pro svůj tým.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes to byl velmi dobrý juniorský zápas ve vysokém tempu s kvalitním soupeřem. Klukům dnes patří pochvala za nasazení a řešení útočných situací. Jinak klasická přetahovaná, velký podíl na našem vítězství má dnes Mára Macík. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: začátek zápasu byl z naší strany velmi špatný, absolutně jsme nestíhali. tolik fatálních chyb jako v tomto zápase jsme nepředvedli za celou sezonu. neproměněných šancí bylo víc než diváků v hale. jinak zápas byl vyrovnaný proti velmi kvalitnímu soupeři, hrál se zápas ve vysokém tempu se spoustou gólů - pro diváky zajímavé, pro trenéry už méně. gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:45
Trenér domácích nepochopitelně, i přes vyrovnaný stav na konci zápasu, znovu odvolává brankáře.
59:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Marek Macík (9:10).
59:00
Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:59
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jakub Buršík (9:9).
58:59
Konec zápasu se hraje za vyrovnaného stavu.
57:22
Domácí to zkouší bez brankáře.
55:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Michal Vojtíšek (8:9).
55:26
Bohemka se nevzdává a snaží se znovu dohnat soupeře.
54:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Marek Korych (7:9).
54:50
Hosté nemají dost a znovu si poradili s obranou.
52:15
Útočník hostů netrefil odkrytou branku.
51:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Dominik Šimáně (7:8).
51:46
Domácí se trochu oklepali po několika fatálních chybách.
50:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Sebastián Šlechta (6:8).
50:52
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Linhart družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
50:52
Obrana týmu Bohemians znovu zaspala.
49:48
Brankář hostů teď znovu zachránil velmi silné přečíslení.
48:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (6:7).
48:24
Po více než čtyřiceti minutách se Mladá Boleslav znovu ujímá vedení.
46:27
Domácí hráč #38 zůstal ležet na zemi po zásahu do kolene. Hra se zastavuje o chvíli později. Hráč sám odchází na střídačku.
45:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (6:6).
45:50
Rychle teď odpověděla Mladá Boleslav.
45:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (6:5).
45:14
Útočník Bohemky se dobře podíval a nabíhájícímu spoluhráči nahrál přesně na hokejku.
42:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:5).
42:15
Máme vyrovnáno dva hráči si rozebrali brankáře domácích.
40:01
Třetí třetinu opět začínají domácí, hned si ale vytvořili nepříjemnou situaci před vlastní bránou.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 12:10
40:00
39:30
Domácí ještě zvyšují nátlak a nakonec druhé třetiny víc tlačí Boleslav do obrany.
39:00
Zápas sleduje 56 diváků, děkujeme za podporu českého florbalu.
38:30
Střídačka domácích žádá vyloučení za časté sekání soupeře, rozhodčí rázně zamítají.
37:00
Dobrý průnik předvedl obránce domácích. Branku se mu nepodařilo trefit.
36:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Štepán Švejda (5:4).
35:11
Obě strany se potýkají s odráženými míčky. Míč se točí v prostředku hřiště a hráči u něho se střídají každých deset vteřin.
32:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Erik Papež (5:3).
32:36
Brejk dva na jednoho skončil klasicky přihrávkou a góle do prázdné branky.
31:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Filip Kučera (4:3).
31:35
Hosté si věří a znovu stahují náskok domácích.
28:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Tomáš Otcovský (4:2).
28:33
Úplně volný útočník domácích před brankou zpracovával míč vysokou holí a následně se dostal do střetu s brankářem, oba se s pousmátím rozešli na své pozice.
26:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jan Zoufalý (3:2).
26:41
Hosté zdolali dvacetiminutový gólový půst.
26:10
Možnost zvyšovat domácí odmítli.
24:59
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
24:59
Domácí ztratili orientaci v obraně a situaci vyřešili faulem.
20:01
Druhou třetinu rozehrávají útočně hráči Bohemians.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 13:7
20:00
19:20
Ještě hosté se snaží prosadit a brankář domácích se musí činit.
18:00
Hosté ustáli celé oslabení plné tvrdých střel. Tichý potlesk patří brankáři.
17:00
Hosté ustáli první minutu oslabení.
16:06
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
16:06
Hosté jdou do tří.
14:58
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:58
Opravdu hodně dlouho hráli domácí bez brankáře připravení na vyloučení.
12:45
Vyloučen hráč Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vražení zády.
12:22
12:22
Znovu brankář hostů dosáhl jen na první střelu.
11:50
Hosté zastavili rychlí protiútok Bohemky.
10:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (2:1).
10:48
Napodruhé byl míček do sítě dopraven, brankář se marně natahoval.
10:38
I domácí teď odmítli dát gól do prázdné branky.
09:22
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
09:22
Nyní jdou hosté do oslabení.
09:17
Brejk tři na jednoho hosté neproměnili.
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (1:1).
07:51
Dobrý odraz od mantinelu způsobil vyrovnání.
05:40
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Erik Papež.
05:40
Domácí útočník na brankáře nevyzrál.
05:35
Útočník domácích dobře presoval a vybojoval míč.
03:52
Hosté byli velice blízko druhého gólu, přihrávku před prázdnou branku hráč netrefil.
02:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút bez asistence (0:1).
02:16
Hosté jdou do vedení, před brankou se otevřel prostor a útočník hostů trefil šibenici.
00:01
Utkání rozehrávají útočně domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Martin Sobotka, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Folauf