2:3
1:4
1:0

Florbal Teplice - FBC Slavia Praha 8:7p
1. Lukáš Rudiš, 10. Milan Gerhard, 14. Martin Pechatý, 19. Martin Schneider, 31. Jan Koštoval, 35. Martin Schneider, 49. Martin Sedlmaier, 62. Martin Sedlmaier - 26. Martin Fojtík, 34. Vojtěch Šafář, 36. David Laho, 42. Martin Fojtík, 44. Martin Fojtík, 50. Tomáš Janovský, 52. David Laho; rozhodčí: David Scholz - Petr Neumaier; vyloučení: 2:4; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Topš 17 - Tomáš Koval 27; po třetinách: 4:0, 2:3, 1:4, 1:0;
65:00
Dnes spíše vyhrál šťastnější tým, než lepší. Od druhé třetiny byla Slávie více než vyrovnaným soupeřem
65:00
komentář k utkání trenéra Slavie, Otáhala: Zaspaný úvod a pak jsme mocně dotahovali. Na víc jak bod to nestačilo. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
komentář k utkání trenéra Teplic, Martina Severy: V první třetině zápas v naší režii. Po té po dvou obdržených brankách jsme dostali soupeře na koně a korunu jsme tomu dali, když při přesilovce 5 na 3 jsme ještě obdrželi gól. Dva body bereme protože jsme v prodloužení měli více štěstí. Děkujeme soupeři za výborné utkání.
61:24
61:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Michal Stejskal (8:7).
57:37
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
55:00
Hra je ale parádní, nahoru, dolů, bojovné utkání s množstvím šancí na obou stranách.
52:00
Slávie je nyní v laufu a má navrch
51:29
20 vteřin přesilovky Slávie stačilo na to aby srovnali skóre
51:28
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Ondřej Otáhal (7:7).
51:06
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
49:34
Rudolf ztrácí míček na polovině, útok Kytky, zadovka na Janovského a je to zase jen o gól
49:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Boleslav Kytka (7:6).
48:40
A hned z protiútoku gól Sedlmaiera přináší nepatrné uklidnění do teplických řad
48:39
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Tomáš Soukup (7:5).
43:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (6:5).
42:51
A máme tady minutu a půl přesilovku 5 na 3
42:50
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
41:50
Vyloučen hráč Martin Bejček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:18
Beckendová střela Fojtíka pod nohou Topše a Slávie snižuje. Topš se možná trochu červená
41:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jan Pokorný (6:4).
40:01
Ještě není nic rozhodnuto, Slávie zatápí pod kotlem a poslední část ještě může bejt zajimavá
40:00
40:00
V druhé části se hra vyrovnala a na střely je Slávie aktivnější v poměru 7:10
40:00
39:58
V posledních sekundách ještě Topš likviduje šanci Fojtíka.
38:00
Soukup v útočné polovině si povodil dva, tři obránce Slávie a uvolnil do šance Schneidera
36:30
Standartka Slávie končí na becích Teplic
35:09
Po ztrátě míčku Michalem Stejskalem na útočné polovině, rychlý brejk Slávie končí gólem.
35:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Vojtěch Šafář (6:3).
34:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (6:2).
34:00
Přesilovka Slávie nebyla vůbec marná a zatápěli Teplicích hodně. Ke konci přesilovky se nakonec prosadili
33:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Matouš Doubek (5:2).
32:10
Severa při přerušení nechtěl dát míček soupeři
32:09
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zdržování hry.
31:10
A Tomáš Soukup jen trefuje břevno Kovala
30:23
Nádherná akce Lukáše Fialy, uvolnil se skvělou kličkou a před golmanem Kovalem lobem přihráva na Koštovala. Ten ze vzduchu do prázdné branky.
30:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Lukáš Fiala (5:1).
28:10
Znovu v šanci hosté, dva před Topšem, ten bravurně likviduje velkou šanci Slavie
25:52
O zlepšené hře Slávie svědčí i jejich první gól. Ke gólu přispěla i chyba Pechatého před vlastní brankou
25:51
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:1).
25:00
Slávie to vůbec nezabalila a hra je vyrovnaná a čemž svědčí i střely 3:3.
23:20
Šťírek Janovský ze Slávie se krásně proháčkoval přes domácí obranu až před Topše, ten nakonec zneškodnil.
20:00
20:00
Na střely v první třetině 15:4 pro domácí
20:00
18:32
Při tomto gólu si druhou asistenci připsal domácí golman Topš. Dlouhým výhozem našel Rudiše, ten posunul na Schneidera a ten do šibenice nedal šanci golmanovi Slavie, Kovalovi.
18:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Lukáš Rudiš (4:0).
13:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Tomáš Soukup (3:0).
13:00
Jak v první polovině třetiny byly domácí lepším týmem, tak v těchto fázích je to skoro obráceně. Teplice mají trochu problémy se střídáním, často při tom přicházejí o míček
09:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Martin Pechatý (2:0).
07:30
Teplice jsou zatím lepším týmem, ale nic z toho prozatím nevyužili
06:00
Přesilovka ze strany domácích spočívala jen v přihrávkách kolem obrany Slávie.
05:00
Přesilovkový zámek funguje, ale domácí zatím neohrozili golmana Slavie, protože nestřílejí.
03:58
02:50
Chyby v rozehrávce hostí pramení z napadání domácími hráči
02:30
A znovu špatná rozehrávka hostí, Pechatý si oběhl obránce, ale jen do boční síťky
00:22
A hned v prvních sekundách, navrátilec z Lovosic, Lukáš Rudiš zachytil rozehrávku Slávie na jejich polovině a k tyči se nemýlil.
00:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: David Laho, Tomáš Janovský, Petr Paloušek, Martin Fojtík, Filip Jáně
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Pechatý, Tomáš Rudolf, Martin Severa, Lukáš Rudiš, Martin Schneider
00:00
Po delší pauze ovlivněné vánočními svátky opět zdravíme od stolku časoměřičů z krupské sportovní haly. Divize jde pomalu do finále a čelo tabulky, vyjma prvního místa, je hodně vyrovnané. A proto v této fázi záleží na každém utkání, na každém získaném bodu.