0:1
3:1
- : -

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:6
60. Thomas Heřmanský, 60. Matouš Burian, 60. Matouš Burian - 1. Jan Vochyán, 13. Matěj Čermák, 16. Michael Řehák, 20. Jan Kos, 32. Jan Kos, 50. Michael Řehák; rozhodčí: Přemysl Bališ - David Hejzlar; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Zídek 4, Tomáš Ernée 10 - Roman Nový 16; po třetinách: 0:4, 0:1, 3:1;
60:02
Komentář trenéra domácích: Florbal se hraje na góly a to jsme zjistili až hodně pozdě. O zápase rozhodl náš špatný vstup do utkání a pak se to s námi vezlo. Děkujeme za zápas.
60:01
Komentář trenéra hostů: Dnes docela dobré utkání až na nezodpovědnost v poslední třetině. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetiny: BA - 8, Sparta - 5.
60:00
59:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Muller (3:6).
59:54
Burian ještě dokázal přidat i druhý gól.
59:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Michal Derevlanyj (2:6).
59:20
Burian hned po buly šel do útoku a prostřeluje Nového mezi nohama.
59:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Matouš Burian (1:6).
59:16
Tak nakonec domácí smůlu protrhávají. Thomas dokázal využít volnějšího tempa hostů.
58:56
A Veverka teď ve velké šanci, znova nedává branku.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
56:55
Domácí jsou na míčku a Ernée opouští branku.
55:51
Staněk zkoušel vystřelit na teč, ale bohužel jeho střela letěla výš než by měla.
55:07
Domácí hrají bez brankáře.
55:06
Timeout BLACK ANGELS
55:06
Instrukce od domácího vedení zní jasně. Dneska musíme vstřelit gól, nechceme nula vstřelených gólů.
54:38
Ani Staněk nedokázal trefit branku.
54:11
Ernée si připisuje dobrý zákrok.
53:44
Surový v další velké šanci netrefuje branku.
51:28
Čáslava dvakrát rozehrával standartku v krátkém sledu a dvakrát trefil jenom hostujícího hráče.
50:03
Pik nedokázal zpracovat míček a míček přelétává mantinel.
49:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kocián (0:6).
49:07
Řehák po krosové nahrávce od Kociána prostřeluje po zemi Ernéeho.
48:01
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
48:01
Další zbytečné vyloučení domácích.
47:34
V tomhle střídání jsme viděli hodně soubojů o míček, které spíše vyhrávali hosté.
45:51
Ernée v pohodě chytá střelu hostů.
44:24
Pikova střela letí jenom do tyčky.
43:43
Další akce domácích, která končí zákrokem Nového.
41:45
Veverka připisuje další blok.
41:02
Čáslava se snaží být aktivní, ale jeho objetí branky se neujala, míček se dostal až nahoru k obránci, který trefil sparťanský blok.
40:01
Začala nám třetí třetina. Uvidíme vzepětí domácích ?
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 6, Sparta - 7.
40:00
39:45
Střelecky aktivní Fryš trefuje hostujícího gólmana.
39:33
Šimek střílí jenom do Ernéeho.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45
Nepovedená Kostrhúnova střela nabídla další šanci hostům. Hosté nakonec ani nedokázali ohrozit Ernéeho.
37:17
Pik ve velké šanci přestřeluje branku.
36:40
Rozehrávku z rohu hřiště vystihl hostující Čermák a hnal se na Ernéeho. Nakonec i s přispěním obrany, Čermák gól nedává.
36:05
Další chyba v domácí obraně a jen to potvrzuje dnešní zmar v domácí družině.
35:38
Teďka domácí mají problémy s rozehrávkou a Sparta trefuje tyč.
34:53
Velká chyba domácích nebyla potrestána a domácí obrána dokázala zablokovat střelu na Ernéeho.
31:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Jan Vochyán (0:5).
31:56
Hosté využili menší chyby domácích a dokázali přečíslit domácí. Kos nedal svojí střelou Ernéemu šanci.
30:21
Poté co byli domácí aktivnější, jejich tlak a tempo upadlo a probíhá trošku hluší pasáž.
29:34
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
28:43
První lajna domácích měla dost šancí, hlavně Čáslava se snažil vstřelit gól, ale zatím mu to nelepí.
27:03
Dneska domácí ukazují, že nemají svůj den. Zatím to moc nejde.
26:49
Ernée potvrzuje formu z víkendu a předvádí další dobrý zákrok.
24:37
Fryš dokázal udržet míček nahrát ho Čáslavovi, ten nahrával Burianovi, který netrefil prázdnou branku.
24:31
Hosté hrají v plném počtu.
23:31
Domácí nehrají špatně přesilovku, ale nedokáží trefit branku.
22:31
Vyloučen hráč Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
22:31
Teďka nám domácí ukáží jak umí hrát přesilovku.
22:28
Fryš si musel zpracovat míček a poté už mu obrana nedala moc prostor k zakončení.
22:04
Kostrhún trefuje Čejku do hlavy.
20:54
Ernée si připisuje první zákrok.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Ernée družstva BLACK ANGELS
20:00
20:00
Střely v první třetině: Black Angels - 5,Sparta - 8.
20:00
19:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos bez asistence (0:4).
19:47
Domácí měli šanci na skórování, ale nedali a tak Sparta trestá.