2:0
2:3
- : -

TJ Slovan Havířov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:4
1. Jan Brija, 11. Marek Krmášek, 12. Jakub Hloušek, 20. Filip Kočí, 22. Kryštof Červený, 26. Marek Krmášek, 35. Matěj Kravčík - 11. Ondřej Šimík, 25. Jakub Gistinger, 32. Ladislav Zdržava, 33. Michal Závodný; rozhodčí: Pavel Janáček - Aleš Onderka; vyloučení: 5:6; využití: 2:3; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Karel Sörös ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:3;
36:00
34:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Jakub Hloušek (7:4).
33:32
Vyloučen hráč Jakub Gistinger družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
32:34
Timeout TJ Slovan Havířov
32:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Michal Závodný, asistoval Jan Kostka (6:4).
31:53
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
31:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ladislav Zdržava, asistoval Jan Kostka (6:3).
31:26
Vyloučen hráč Matěj Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
29:11
Vyloučen hráč Ladislav Zdržava družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra bez hokejky.
28:12
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:57
Vyloučen hráč Ondřej Šimík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
25:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Kryštof Červený (6:2).
24:34
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ondřej Šimík (5:2).
24:00
24:00
23:02
Vyloučen hráč David Vrána družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
21:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Červený, asistoval Marek Krmášek (5:1).
19:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Jan Brija (4:1).
19:07
Vyloučen hráč Michal Závodný družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
16:52
Vyloučen hráč Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
15:26
Vyloučen hráč Jan Kostka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Kryštof Fusek (3:1).
10:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Matěj Kravčík (2:1).
10:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Patrik Hudeček (1:1).
09:37
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:46
00:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Aleš Onderka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Kryštof Fusek, Filip Kočí, Václav Kyc