3:0
2:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
14. Mariia Zimina, 21. Gabriela Lálová, 31. Kristýna Balcárková, 38. Gabriela Lálová, 42. Eliška Dvořáková, 60. Martina Lamblová - 10. Karolína Slavíková, 12. Lenka Svobodová, 45. Kristýna Střihavková; rozhodčí: Jan Čadek - David Hejzlar; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 12 - Tereza Kotlanová 25; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích - Vladimír Jambor: Pro nás jediné pozitivum, ale důležité sdělení je, že i přes holomajznu jsme to nezabalili a vitězství nějakým způsobem uhráli. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů - Vadim Všetula: Na to, že nám hrála brankařka v poli, holky na místech, kde nikdy nehrály a chyběla nám asi půlka týmu a junky, tak neuvěřitelný víkend.. Včera relativně vyrovnané kromě skóre a dnes jsme mohli bodovat. Zázrak, ale ne bodový. Díky všem za bojovnost a Markétě, gratulace k těhotenství...i Marie počala aniž by hřešila.
60:00
59:59
Střely na branku v první třetině: Prague Tigers 9 I SK Bivojky Litvínov 5
59:36
Lamblová trefuje zařízení, musím však přiznat, že branka hostí byla opuštěná
59:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Martina Lamblová, asistoval Gabriela Lálová (6:3).
57:11
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
57:01
Dvořáková při snaze získat balonek fauluje a jde frustrovaná střídat
56:06
Trenér bivojek zvyšuje hlas na rozhodčí, bude zápletka?
54:58
Lamblová našla krásnou uličku na Ziminu, ale tu zradila hokejka
52:32
Tygřice se více cpou do útoku, ale pokud se ocitnou před brankářkou bivojek, tak volí zbytečnou nahrávku navíc
51:46
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
51:30
Vladimír Jambor na střídačce rudne, zřejmě ho zase klátí horečka, nemyslím tu sobotní noci, ale jako to, že se mu přehřívá mozek vymýšlením plánu, jak vstřelit další branky
49:47
Zimina opět vybíhá od mantinelu, shazuje na Lálovou, ale ta přestřeluje vysoko nad
48:48
Tygrovi hity dneska způsobí v hodně domácnostech na trase Praha - Litvínov depku
47:14
Lálová holení přesekla hokejku hostující hráčce, ta na hůl koukala a byla úplně opařená, zřejmě ji zakoupila u Ollivandera jako Harry Potter
46:24
Voštiarová do prsou hostující brankářky
45:50
Bivojky kombinují za vlastní brankou a čekají na možnost protiútoku
44:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Natálie Janouchová (5:3).
44:53
Branku jsem bohužel neviděl, ale jistě byla výstavní
43:21
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za bránění ve hře.
43:18
Pilšáková opět skvělý výhoz na Dvořákovou, ale nic z toho
41:20
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Jana Prokšanová (5:2).
41:20
Džajna vystřelila, obrana Bivojek zablokovala, ale míček se odrazil k Dvořákové a ten trefuje šibenici, stav utkání je 5:2!
37:58
Pilšáková našla dlouhým výhozem zcela nepokrytou Lálovou a ta věděla co s balonem
37:53
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Martina Pilšáková (4:2).
36:10
Lálová dostala kvalitní nálož u mantinelu, chutnalo jí
34:21
Útoky Bivojek se tříští o defenzivu domácích, Michal Bílek by byl jistě spokojen
33:01
Lucie Strašíková střílí tahem, ale pouze do helmy
30:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kristýna Balcárková, asistoval Pavlína Nejedlá (3:2).
30:27
Balcárková natáhla z půlky jedovatou střelu, která nebezpečně skákala až přeskočila nohu hostující brankářky a poprvé v utkání se holky ujímají vedení
29:25
Bivojky jsou jsou ve druhé třetině aktivnější, tygřice hrozí pouze z brejků
27:10
Prokšanová při chuti, během střídání stihla třikrát vystřelit, ale bez výrazného úspěchu
20:16
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Martina Lamblová (2:2).
20:16
To byla rychlovka! Bivojky úspěšnější na vhazování, ale neposlechl je balonek, ten sebrala Lamblová a Lálová zavěsila, stav utkání je 2:2!
19:35
Pilšáková chytá jasnou gólovku na brankové čáře, trochu jsem to zakřikl .....
13:55
Zvýšení hlasu očividně pomohlo a Máša trefuje po krásné krosové nahrávce od Lamblové šibenici! Stav utkání je 1:2!
13:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Martina Lamblová (1:2).
13:12
Vladimír Jambor nyní rozdává hlasité pokyny na domácí střídačce. Jak ho známe, tak bychom se netěšili na pauzu mezi třetinami, to bude vítr!
12:44
Bivojky jsou nyní více ve hře, je jich plné hřiště a hrozí z protiútoků
11:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová bez asistence (0:2).
11:04
Opět stejná akce, hráčka Litvínova prošla středem mezi dvěma hráčkami a trefila se mezi betony Pilšákové, stav utkání je zatím nepříznivý 0:2!
09:27
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (0:1).
09:27
Slavíková předběhla domácí obranu a trefuje do černého! 0:1!
08:22
Nejedlá si natáhla balonek od mantinelu do středu hřiště, vykoupala protihráčku a střílí, Kotlanová připravená
07:45
Dvořáková natáhla od mantinelu, ale bez úspěchu
06:35
Bivojky se zcela jasné šanci na středu hřiště netrefují zcela odkrytou branku domácí Piláškové
05:31
Lamblová rozdala na Ziminu, ta míří do šibenice, ale brankářka Bivoje je připravena a chytá
04:09
Zimina místo střely volí nahrávku na mantinel a akce je neúspěšná, takže se začína pěkne znova
02:27
Bivojky se víceméně od samotného počátku utkání jen brání na své polovině a tygřice přemýšlí kudy procpat balonek
01:55
Družstvo domácích právě vstřelilo branku, ale bohužel pro faul neplatí
00:20
Oba týmy střídají, zatím se nic zvláštního neděje, hraje se převážne na středu hřiště
00:01
Úvodní vhazování vyhrává družstvo domácích Prague Tigers
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a David Hejzlar.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Klára Svobodová, Lucie Fleišerová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Natálie Janouchová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Lucie Strašíková, Jana Prokšanová, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Martina Lamblová
00:00
Vážení diváci, vítejte u textového přenosu ze zápasu první ligy žen mezi domácími Tygřicemi a Bivojkami z Litvínova. Dokáží holky navázat na včerejší vítězství nad Chomutovem? To vše se dozvíme během následujících desítek minut!