0:1
0:0
- : -

Kanonýři Kladno modří - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 1:3
8. František Urbánek - 3. Martin Škorpa, 14. Michal Záboj, 24. Michal Záboj; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 15 - Samuel Stündl 15; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:0;
45:00
44:59
Komentář domácího trenéra Stanislava Mináře: Od nás odmakaný zápas až tak od druhé třetiny, ale předvedli jsme málo florbalu a málo hry na ÚP soupeře, dnes jsme měli strašně moc ztrát jak na ÚP, tak ve SP a bohužel hodně chyb při rozehrávce. Zároven jsme nebyli tolik nebezpeční a to je důvod zasloužené pořážky. Věřím že příště budeme jen a jen lepší v těchto činnostech
44:59
Komentář Pavla Weignera: "Celý zápas jsme hráli zodpovědně a k tomu přidali nějaké branky. Děkuji kluků a soupeři za utkání."
30:00
30:00
23:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj z trestného střílení (1:3).
15:00
15:00
13:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Martin Škorpa (1:2).
07:18
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil František Urbánek, asistoval Denis Dvořáček (1:1).
02:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Vojtěch Hartman, Filip Sochor, Ferdinand Tomášek, Matěj Zíka, Jan Trkovský