1:2
0:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:5
4. Tomáš Zdeněk, 19. Petr Nöbauer, 30. Štěpán Maaz - 10. Tomáš Bubeník, 24. Tobiáš Chromý, 25. Tomáš Bubeník, 52. Matyáš Bachmaier, 56. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Mičiak 17 - Libor Domkař 19; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenérů hostu:Po strašidelné první třetině jsme naší hru posunuli alespoň k průměrnému výkonu, který nakonec stačil na výhru.
59:59
Komentář trenéra domácích Závory: Dobrý vstup do zápasu s kvalitní rozehrávkou. Soupeř ukázal své kvality v závěru zápasu. Bohužel klíčovým momentem zápasu byla neproměněná přesilová hra na kterou jsme se nedokázali v tomto týdnu připravit.
59:51
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
59:51
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
59:12
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
55:08
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (3:5).
52:44
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
51:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Dominik Prudil (3:4).
51:21
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
29:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Maaz, asistoval Martin Kasa (3:3).
24:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Ondřej Fous (2:3).
23:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Dominik Prudil (2:2).
20:00
20:00
18:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Jiří Šťovíček (2:1).
09:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník bez asistence (1:1).
03:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Martin Kasa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Tobiáš Chromý, Matyáš Bachmaier, Hugo Hübner, Dominik Prudil
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Jiří Šťovíček, Ondřej Ančinec, Martin Krejčí, Adam Zahraj, Petr Nöbauer