4:5
4:4
- : -

FBŠ Všestary - Prague Tigers 10:11
20. Jan Páleník, 20. Otto Suchomel, 30. Pavel Hellmann, 30. Jan Páleník, 40. Štěpán Novák, 40. Roman Dostál, 44. Jan Freiberg, 48. Pavel Hellmann, 54. Pavel Hellmann, 56. Roman Dostál - 6. Martin Boušek, 12. Čeněk Kašpar, 24. Jiří Horák, 24. Dominik Vorlíček, 31. Vojta Zmrzlík, 34. Martin Boušek, 37. Martin Boušek, 41. Martin Boušek, 53. Vítězslav Matěj, 53. Čeněk Kašpar, 59. Martin Boušek; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Filip Ježek 29 - Pavel Dundr 16; po třetinách: 2:2, 4:5, 4:4;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Vorlíčka: Vlastními individuálními chybami jsme nechali soupeře žít celých 60 minut. Vítězství jsme urvali naší vůlí, když jsme chtěli a potřebovali vyhrát. Děkuji klukům, že neukončili vítěznou sérii. Tento zápas byl příprava na play-off. Děkuji soupeři za zápas. Všestary nás letos potrápily ze všech týmů nejvíc.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: "Dneska jsem čekali velmi kvalitního soupeře a taky to tak bylo. Řekli jsme si, co budeme hrát a to jsem hráli. Tedy hybridní všestarskou osobku, nahazované bálony, fatály vzadu, zbytaečná vyloučení. nahazování do hráčů a jiné lahůdky. Pro diváka velmi zajímavý zápas. Děkujeme divákům a gratulujeme soupeři k vítězství v divizi B."
58:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Čeněk Kašpar (10:11).
57:14
Timeout FBŠ Všestary
57:14
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
56:33
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
55:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jan Páleník (10:10).
55:29
To je drama!
55:21
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
53:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (9:10).
52:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar z trestného střílení (8:10).
52:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Čeněk Kašpar (8:9).
52:24
Míček je kulatá neposedná věc a doskákal až za Ježka.
47:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Oldřich Vaňkát (8:8).
46:29
Oba týmy v plném počtu.
44:29
Vyloučen hráč Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
44:00
Vyloučen hráč Andrej Svatoš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
43:08
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Pavel Hellmann (7:8).
43:08
Dva na nikoho. Novák založil rychlý brejk .
40:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (6:8).
40:14
To bylo rychlé.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 11:15.
39:31
39:31
Všestary opět dávají góly na samém konci třetiny.
39:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jan Freiberg (5:7).
39:03
Freberg - Hellmann - Freiberg - Novák - góóól!!!
36:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (4:7).
36:57
Boušek završil hattrick po chybě domácí obrany při rozehrávce.
33:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek bez asistence (4:6).
33:19
Boušek trestá chybu domácího hráče a pohodlně zasouvá za Ježka.
30:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík bez asistence (4:5).
30:16
Hosté na odpověď dlouho nečekali a přesnou střelou ze střední vzdálenosti je posílá opět do vedení Zmrzlík.
29:46
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Roman Dostál (4:4).
29:46
Máme vyrovnáno po teči Páleníka!
29:35
29:35
Novák přesný kros na Hellmanna. Ten nechal přeběhnout obránce, počkal si na pohyb golmana a na jistotu uklízí míček do branky.
23:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (2:4).
23:38
Podobně jako Suchomel, tak i na druhé straně dává gól Vorlíček.
23:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák, asistoval David Navrátil (2:3).
23:05
Všestary na chvíli zatlačily soupeře, který využívá brejk.
22:00
Hra pokračuje dál jako v první třetině. Tigers drží míček a hledají si prostor pro ohrožení Ježkovy svatyně.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 5:12.
19:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Otto Suchomel, asistoval Štěpán Novák (2:2).
19:52
Hosté nechali před brankou úplně volného Suchomela. Přihrávku Nováka zpoza branky uklízí pod víko.
19:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Pavel Hellmann (1:2).
19:25
Jednu z nich právě využívá Honza Páleník.
17:44
Tigers mají nejméně 70% držení míčku. Nicméně i domácí se tu a tam dostávají k nebezpečné střele.
11:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Vítězslav Matěj (0:2).
11:01
I když Kašparovi střela nesedla, přesto se může radovat. Po zemi se míček dostal až za Ježkova záda.
08:50
Tůmovu zadovku před branku přečetl Volenec a překazil tak slibnou šanci.
07:00
Podruhé v zápase si na míček sáhnul i golman hostí Dundr, když vyrážel Novákovu střelu.
05:55
05:55
Na další souhru Tůmy s Bouškem byl už krátký. Odkrytou branku snad nešlo netrefit.
05:16
Další tutovku po chybě domácí obrany likviduje Ježek.
02:40
Suchomel právě překazil stoprocentní šanci hostů.
02:00
Zápas se zejména ze strany Tigers hraje v poměrně vysokém tempu. Ještě aby ne, když jich přijelo celkem 18.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Tomáš Ureš, Jiří Horák, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Otto Suchomel, Pavel Hellmann
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu. Domácí dnes vyzvou vedoucí tým divize B Prague Tigers.