1:0
2:1
- : -

FBŠ Všestary - FBC Liberec B 4:3
15. Jan Páleník, 29. Jan Páleník, 45. Pavel Hellmann, 60. Štěpán Novák - 14. Tomáš Ballaty, 16. Bohuslav Ferdan, 43. Daniel Matocha; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 34 - Tomáš Janota 27; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:1;
60:00
Komentář kapitána hostů Jana Havrdy: Na závěr sezony jsme bohužel nedali o gól víc než soupeř, což nás mrzí. Ale jinak docela dobrá sezóna :-) Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga:"Na konci sezóny jsme si udělali radost a ukončili tuto sezónu vítězně. Chtěl bych poděkovat klukům za celou sezónu, jak makali a jako odměna náš čeká další rok v divizi. Také chci poděkovat pořadatelům a fanouškům, že nás celou sezónu podporovali. Děkujeme soupeři za zápas a přejme šťastnou cestu domů."
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině 12:13, celkem 31:37.
59:19
Timeout FBC Liberec B
59:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (4:3).
44:46
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (3:3).
42:08
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Matocha bez asistence (2:3).
41:51
Hosté v plném počtu.
40:01
Na přesilovku přichází vycházející hvězda Ruda Klouček. Rudo do toho!!!
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 10:15.
39:51
Vyloučen hráč Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
28:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Jan Volenec (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 9:9.
15:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Dominik Šollar (1:2).
14:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Roman Dostál (1:1).
13:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Lukáš Tovara (0:1).
07:00
Po sedmi minutách můžeme konstatovat, že hra je vyrovnaná. Střely na branku 5:6.
00:01
Vítejte u dnešního zápasu. Úvodní buly vyhrávají domácí, v jehož týmu je dnes debutant Ruda Klouček, který do profesionálního florbalu nakoukl teprve před čtyřmi měsíci. Jeho kariéra tak má přes B tým Všestar raketový start.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: František Příhoda, Dominik Šollar, Tomáš Ballaty, Lukáš Růžička, Lukáš Tovara
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Daniel Moravec, Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Pavel Hellmann