2:7
1:0
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová 4:9
15. Filip Matějka, 34. Filip Matějka, 34. Matěj Gilar, 58. Lukáš Rajgl - 11. Adam Kučera, 14. Tomáš Milerský, 28. Adam Kučera, 29. Lukáš Louda, 31. Martin Tököly, 32. Denis Smilovský, 35. Tomáš Bečka, 38. Adam Krmášek, 39. Denis Smilovský; rozhodčí: Radek Vybíhal - Martin Kotala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Tomáš Petr 36 - Filip Kloza 12, Martin Siřinek 8; po třetinách: 1:2, 2:7, 1:0;
60:00
Poměr střel na bránu v třetí třetině byl 9:9.
60:00
Komentář trenéra Orlové, Lukáše Loudy: První dvě třetiny florbal, třetí třetinu to byl takový boj, dohrávání soupeřů a nahánění kadaských bodů bez úspěchu. Děkuji svým hráčům za nasazení a za úspěšný zápas. Děkuji
60:00
Komentář vedoucího mužstva Vladana Sukač: Děkujeme divákům a soupeři za dnešní zápas. Pro nás další zápas, kde náš mladý tým získavá zkušenosti a připravujeme se na příští sezonu. Bohužel nás stále trápi koncovka.
60:00
57:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl, asistoval Tomáš Habrnál (4:9).
57:17
O výsledku už je jasno a oba týmy už dohrávají spíše z povinnosti.
53:49
Krása třetin minulých se nám ze hry nějak vytratila. Ani góly a dokonce ani střely už moc nevidíme.
49:49
Teď jsme sledovali spíše boj o míček, než práci s míčkem a touhu dát branku.
47:04
Hosté hrají v plném počtu.
45:04
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
44:49
Parádní Petrův zákrok. Sledoval křižnou přihlávku a v letu zachytil prudkou střelu.
43:18
U míčku se drží Orlová. Žeby to Frýdek už vzdal?
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Siřinek družstva 1. FBK Eagles Orlová
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl poměr střel na bránu 7:19.
40:00
39:21
Kučera už si z Frýdku vyloženě střílí. Vypadá to, že si dal za úkol střílet jen pomocí Matrixových triků.
38:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (3:9).
37:16
37:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Krmášek bez asistence (3:8).
36:17
Matějkova střela jen těsně míjela levý horní růžek brány.
35:16
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za opakované přestupky.
34:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Denis Smilovský (3:7).
33:51
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Matěj Gilar, asistoval Martin Juroš (3:6).
33:03
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Martin Juroš (2:6).
33:03
Matějka si teď trochu zaběhal, ale odměnou mu bylo vstřelení druhého gólu.
31:17
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
31:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Tomáš Bečka (1:6).
30:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Tomáš Milerský (1:5).
28:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Adam Kučera (1:4).
27:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Radek Jantoš (1:3).
27:45
Jantoš vystřelil z dálky a Kučera dorazil míček odražený od zadního mantinelu.
26:10
Orlová více střílí na bránu. Dokonce i z hroších pozic. Naproti tomu domácí se střelou hodně vyčkávají a šetří.
25:13
Petr předvedl opět několik zákroků za sebou.
22:02
Kučera opět nebezpečný před bránou, ale tentokrát to naštěstí nevyšlo dle jeho představ.
20:00
20:00
V první třetině byl počet střel na bránu v poměru 8:17.
20:00
18:26
Hra je ke konci třetiny již pomalejší.
15:06
Tomáš Petr dnes předvádí neuvěřitelnou podívanou.
14:42
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka z trestného střílení (1:2).
14:08
Hra je velmi vyrovnaná a žádný z týmů nemá momentálně převahu.
13:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Adam Kučera (0:2).
10:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Bečka (0:1).
10:43
Kučera promarnil jedinečnou příležitost, kdy běžel sám na bránu.
07:58
Nádherný Petrův zákrok, když zneškodnil akci dva na nikoho.
06:17
Frýdek se drží více u míčku, ale ještě si nevypracoval příležitost ke střele.
03:45
První střelu na bránu musel zpracovávat Petr,
01:15
Frýdek sice prohrál úvodní buly, ale první minutu se držel u míčku a vytvářel tlak na soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Martin Tököly, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Martin Juroš, Jaromír Dobeš, Václav Štěrba, Filip Matějka, Matěj Gilar