2:0
- : -
FBS Olomouc

1. FBK Eagles Orlová - FBS Olomouc 3:4
20. Adam Kučera, 52. Denis Smilovský, 59. Lukáš Louda - 3. Bohdan Kopelec, 7. Igor Macháček, 11. Igor Macháček, 25. Igor Macháček; rozhodčí: Vladimír Černín - Roman Sladký; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Kloza 33 - Adam Pavlát 27; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:0;
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Loudy: Do 15 minuty první třetiny byla Olomouc ve všem lepší. Poté jsme se trochu zlepšili, ale náš dnešní výkon byl děs.
60:00
Olomouc to šla tak bouřlivě slavit, že nám raději vyjádření nedali.
60:00
59:59
Pavlát v poslední vteřině ramenem zachraňuje Olomouci tři body.
59:46
Kopelec blokuje pokus Loudy.
59:23
Tomáš Milerský promáchnul sám před brankářem!
58:10
Orlová vyhrála buly a jde hned do šesti.
58:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Radek Jantoš (3:4).
58:09
Nakonec to vyšlo v šesti. Jantoš našel pumelicí u tyčky Loudu, který z první na bližší tyč snižuje.
57:50
Zblokovaná střela, Orlová začíná odznovu.
57:10
Olomouc má vysunutý trojzubec, který dělá domácím problém se dostat do zakončení.
56:34
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:34
Orlová to zkouší v šesti lidech.
56:00
Lukáš vyhrál běžecký souboj s Macháčkem, následně Bečka blokuje dorážku Tichého.
55:07
Tokoly v krkolomné pozici přihrál na Jantoše, který to zkusil z dálky, ale jeho pokus skončil za bránou.
54:11
Macháček neprošel přes Lukáše, na zteč se vydvá Orlová
53:02
Pasáž přináší spoustu osobních soubojů, florbal se zrychlil o 150%.
52:00
Tokoly sám před Pavlátem napaluje jen Pavláta!
51:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (2:4).
51:22
Florbalové porno z dílny Smilovský - Kučera. Adam v rohu rozehrál na Smilovského, který si udělal ze 4 soupeřů kužely a snižuje na rozdíl dvou branek.
51:02
Pavlíček přizvedl střelu Toma MIlerského .
50:25
Tichý využil zavahání v obraně domácích a pelášil sám na bránu, ale souboj mysli vyhrál Kloza a Tichý ani nezakončil mezi tři tyče.
50:00
Dnešní utkání sleduje 50 diváků, děkujeme.
49:28
Urban zkusil sám proti třem, ale nakonec přesila zvítězila.
48:46
Minář poslal polibek do žebřin, míček zadarmo pro domácí.
48:34
Kloza vyhrává souboj proti Paláskovi.
48:05
Kopelcovi sjel míček z čepele poté, co dostal od Macháčka do tandemu.
47:43
Lukáš blokuje střelu Roletzkého.
47:12
Tokoly uzmul míček pro sebe a rozjíždí další útok..
46:47
Tichý měl místo na středu, ale v poslední chvíli mu míček přizvedl Jantoš.
46:08
Pavlát nemusel zasahovat po střele Kříže.
45:24
Urban to zkusil zpoza brány, ale Pavlát si s jeho pokusem poradil.
44:59
U míčku Orlová na své polovině a hledá si skulinku.
43:57
Bečka ztečoval před Pavlátem, ale Pavlák gymnasticky si poradil s lobem, co padal za jeho záda.
43:31
Macháček se nabízel před bránou, ale přihrávka Kopelce byla dloohá na něho.
42:57
Pavlát si poradil s tvrdou pumelicí Toma MIlerského.
42:37
Gamrot zasprintoval jak bůh a získal volný úder v rohu.
42:12
Konkolský teď z malého brankoviště vystřeluje míček až na polovinu Olomouce.
41:33
Lukáš zlomil hokejku, musí rychle pro novou.
40:45
Tomáš Milerský dostal delší přihrávku než by potřeboval.
39:50
Kloza akrobraticky proti střele Krhovjáka do volného prostoru.
39:15
Tomáš Milerksý se dostal do zakončení, ale s jeho pokusem si Pavlát poradil.
39:12
Minář přizvedává střelu Gamrota, u míčku Orlová, která má rozehrávku v rohu.
38:35
Křížova tvrdá pumelice razítkuje zadní mantinel.
38:00
Pavlát si pohlídal prostor do teploměru po střele Loudy.
37:20
Kloza vykopává přihrávku volného Roletzkého na Macháčka.
37:00
Olomouc teď hraje s míčkem okolo své brány a nikam se nežene.
36:10
Tichému teď nesedla střela ze střední vzdálenosti.
34:09
Orlová vysunula svůj press v oslabení a získává cenné vteřiny.
33:40
Kloza fantasticky se přesunul proti střele Kopelce u tyčky.
33:02
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:02
Olomouc využila rozehrávky nakrátko, čehož si nevšiml Tom Kříž a šel bručet za vzdálenost.
32:45
Smilovský to zkusil z otočky, ale jeho pokus mířil jen do žebřin za bránou.
32:09
Kubíček dlouhým šermováním získal míček pro Olomouc, ta se v téhle fázi nikam nežene.
31:27
Tomáš Milerský teď jediný válečník v hloubi Olomoucké obrany sám na zteč moc šanci neměl.
31:00
Kloza maskou proti střele Kubíčka!
30:30
Tokoly zkoušel v oslabení z otočky, ale měl před sebou nohy tří soupeřů.
30:03
Olomouc zatím ani jedna střela, Orlová dobře vykrývá prostor.
29:14
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
29:14
Konkolský teď zroloval jednoho z protihráčů a půjde si tady k nám odpočinout.
28:24
Macháček po přihrávce Kopelce opět netrefuje prázdnou bránu.
28:10
Olomouc v pěti.
27:53
Olomouc opět v přečíslení dva na jednoho, ale Jantoš zákrokem last minute zabránil jasnému gólu.
27:30
Tomáš Milerský to dostal na levý kruh, ale střela mu nesedla a Pavlát si s jeho pokusem poradil.
27:00
Orlová na vrcholu hledá skulinu, Kučera zkusil na osu na Loudu, který z první přestřeluje.
26:10
Vyloučen hráč Igor Macháček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
26:10
Kučera udělal kličku Macháčkovi, který se otočil a zezadu ho posekal, přesilovka pro Orlovou.
25:58
Pavlát si našel skrytou střelu Jantoše.
24:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Bohdan Kopelec (1:4).
24:46
Orlová tlačí, ale Olomouc proměnuje góly. Kopelec už nevěděl kudy kam, tak to zkusil naslepo před bránu, kde byl nejrychleji Macháček, který pod Klozou zvyšuje.
24:25
Tokoly jen plácnul do míčku, který skočil vedle pravé tyči k Pavlátovi brány.
23:53
Gamrot z první míjí prázdnou bránu, následně ještě se natahoval Tokoly, ale míček byl dlouhý na něho.
23:18
Gamrot potřeboval o tři centimetry doprava od Urbana, aby se dostal do zakončení.
22:43
Konkolský čistě obral Macháčka, následně na sebe vykoledoval faul.
22:11
Loudova pumelice o milimetry míjí levou tyč, Orlová teď zamkla Olomouc.
21:51
Louda to vzal na sebe, ale trefuje jen Smilovského ve skrumáži.
21:25
Doubek zabránil tomu, aby přihrávka Loudy došla až na Kučeru.
20:53
Oba týmy hrají v pěti mužích.
20:14
Macháček zahnán až do rohu, tam žádné nebezpečí nehrozí.
19:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Denis Smilovský (1:3).
19:48
Božkov Lajna to zase bere na sebe, Smilovský posunul na Kučeru, který na přední tyč snižuje.
19:21
Krhovják běžel sám na Klozu, ale Kloza ani nemusel proti jeho střele zasahovat, protože nemíříla ani na bránu.
18:53
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
18:53
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
18:53
Výměna názorů nám posílá hru do čtyřech na obou stranách.
18:45
Tomáš Milerský zkoušel míček posunout pod Pavlátem, ale Pavlát si s pokusem poradil.
18:07
Kučera odzbrojil Konečkého, následně se dostal do zakončení, ale přestřeluje bránu Pavláta.
17:19
Bečka zcela sám na pravém kruhu, ale z první míjí bránu Pavláta.
17:07
Krhovják to vzal na podběrák a svůj pokusolob poslal daleko tři tyče.
16:01
Zákrok první třetiny, teď šla Orlová dva na jednoho, ale Pavlát chytil Tokolymu jasnou gólovku.
15:35
Kubíček z volného úderu jen na hokejku Jantoše.
15:15
Pavlát zasahuje proti střele Konkolskému z poloviny.
14:27
Souboj Macháček versus Kloza vítězně pro Klozu.
13:58
Smilovský zkoušel žabku na malé brankoviště, kde číhal Bečka, ale ten promáchnul.
13:40
Dalekonosný pokus Loudy končí mimo bránu.
13:16
Tichý nezvládl zadovku na Mináře, míček má v moci Tomáš Milerský, který zakládá útok domácích.
12:17
Olomouc šla přečíslení tří na jednoho! Ale na Macháčka zívala prázdná brána, ale tenhle pokus skončil mimo tři tyče o milimetry.
10:49
Gamrot poctivě zamakal z levého křídla a zabránil dalšímu přečíslení Olomouce.
10:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Jan Konečný (0:3).
10:38
Olomouc teď vykombinovala situaci dva na jednoho, kdy Konečný u levé tyče žabičkou posunul na Macháčka, který už měl snadnou prácí.
10:09
Kučera svou pumelicí prověřil hruď Pavláta.
09:50
Kučera získal míček pro Závodu, který zpoza brány zakládá útok domácích.
09:14
Jantoš vyhazuje až na půlku soupeře, zaútočit může Olomouc.
08:35
Kloza nadvakrát odpaluje před Macháčkem, ta lajna dělá Orlové problémy.
07:49
Tichý prohrál souboj s Konkolským, který může táhnout útok Orlové.
06:51
06:51
Po skrumáži u tyčky se nejrychleji zorientoval Kopelec, který shodil pod sebe na Macháčka a dvacet cenťáku nad "ledem" upravuje skóre.
06:26
Konkolský zapnul turbo a vydal se směr Pavlát, ale Krhovják jako poslední bek si poradil s nebezpečím.
05:45
Doubek hledal Mináře u tyčky, ale tam byl dříve Krmášek a sbírá míček pro domácí.
04:34
Minář se dostal k míčku jako slepý k houslím, ale jeho slabý pokus po zemi vykopává Kloza nohama.
03:55
Lukáš Milerský to myslel dobře do volného prostoru na Tomáše Milerského, jenže Tichý přišel jako tichá voda a přizvedl pokus druhého jmenovaného.
03:39
Kloza si poradil s tvrdou pumelicí z čepele Roletzkého.
03:05
Lukáš Milerský čistě odzbrojil Kopelce a získal míček na své polovině.
02:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Igor Macháček (0:1).
02:28
Olomouc dostala možnost volného úderu, kterého se ujal Macháček, našel na ose hokejku Kopelce, který z první prostřeluje Klozu.
02:06
Kučera dostal prostor na vrcholu kruhů, ale jeho bomba z první šla nad bránu.
01:45
Krhovják přetlačil Kučeru v rohu a získal míček pro Olomouc.
00:33
Kloza zasahuje proti Doubkovi, první zákrok pro golmana domácích i když jeho pozice byla krkolomná.
00:01
První buly vyhrává Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Černín a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Jan Konečný, Jan Roletzký, Igor Macháček, Bohdan Kopelec
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Martin Tököly
00:00
Dobré odpoledne Vážení příznivci kvalitního florbalu. Vítejte z haly gymnázia v Orlové při dnešním utkání mezi domácími Orly a hosty z Olomouce.
00:00
Dnešní soupeři na sebe ještě v probíhající sezóně nenarazil kvůli problémům na Olomoucké straně, hned příští sobotu se tento zápas zopakuje jen na půdě rivala. Orlová se nachází na 4 místě a na konce má 29 bodů, což je o tři body více než Olomouc, která je šestá, ale se zápasem k dobru.
00:00
FBS Olomouc: Olomouc včera doma hostila lvy ze Zlína a nutno říct, že lvi se zakousli a odvezli si z Olomouce všechny tři body. Olomouc prohrála 5:6. Olomouc táhne letos hlavně Ostravsko - Havířovská osa. Nejproduktivnějším hráčem je se 45 body Igor Macháček.
00:00
FBK Orlová: Orlová aktuálně nahání manko z úvodu sezóny, kdy poztrácela body a aktuálně ji chybí tři body do play off. Včera si z Čeladné přivezla výhru 9:4 proti Frýdek-Místku. Vytáhla se hlavně Božkov lajna, když si 5 bodů zapsal Adam Kučera, po třech si rozdělili i Denis Smilovský a Tomáš Bečka. Nejproduktivnějším hráčem je Adam Kučera s 33 body.