2:4
3:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov B - 1. FBK Eagles Orlová B 6:8
1. Jakub Mikulok, 16. Richard Kraus, 21. Erik Šochman, 28. Hynek Plášek, 33. Nikolas Urbančík, 37. Nikolas Urbančík - 1. Adam Kučera, 11. Lukáš Louda, 12. Filip Kryštof, 15. Martin Tököly, 15. Jakub Kožušník, 16. Adam Kučera, 22. Jakub Kubina, 32. Denis Smilovský; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Kolář ? - Martin Siřinek ?; po třetinách: 1:3, 2:4, 3:1;
39:00
38:50
Vyloučen hráč Ondřej Babiš družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
36:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Ondřej Drong (6:8).
32:00
31:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (4:8).
27:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Hynek Plášek, asistoval Erik Šochman (4:7).
26:00
26:00
21:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jakub Kubina, asistoval Ondřej Hašek (3:7).
20:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Erik Šochman, asistoval Jakub Mikulok (3:6).
19:06
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Bečka (2:6).
15:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Richard Kraus bez asistence (2:5).
14:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jakub Kožušník, asistoval Petr Kantek (1:5).
14:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Martin Tököly, asistoval Filip Kryštof (1:4).
13:00
13:00
11:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Filip Kryštof, asistoval Martin Tököly (1:3).
10:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Denis Smilovský (1:2).
00:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Ondřej Drong (1:1).
00:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Kučera bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Martin Siřinek; hráči v poli: Ondřej Babiš, Lukáš Louda, Tomáš Bečka, Denis Smilovský, Adam Kučera