0:3
0:1
- : -

FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA - 1. FBK Eagles Orlová B 2:5
3. Lukáš Sedlák, 13. Matěj Pála - 11. Adam Krmášek, 19. Martin Tököly, 21. Lukáš Louda, 23. Adam Kučera, 30. Adam Krmášek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kolowrat ? - Jiří Siřinek ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:1;
39:00
36:47
Timeout FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA
33:02
Vyloučen hráč Jan Kubečka družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:13
Vyloučen hráč Lukáš Sedlák družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
30:38
Vyloučen hráč Patrik Kubečka družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
29:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Krmášek, asistoval Matyáš Pleva (2:5).
26:44
Vyloučen hráč Roman Pecen družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
24:58
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hrubost.
22:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Kučera bez asistence (2:4).
20:05
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Denis Smilovský (2:3).
18:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Martin Tököly, asistoval Matyáš Pleva (2:2).
13:00
13:00
12:35
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Matěj Pála, asistoval Jiří Pecen (2:1).
10:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Krmášek bez asistence (1:1).
02:35
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Lukáš Sedlák, asistoval Roman Pecen (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Jiří Siřinek; hráči v poli: Ondřej Babiš, Lukáš Louda, Tomáš Bečka, Denis Smilovský, Adam Kučera