1:3
1:2
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Tatran Střešovice 3:8
6. Michal Záboj, 25. Martin Škorpa, 40. Martin Škorpa - 4. Vít Hrbáček, 14. Vilém Šmídl, 15. Vojtěch Panuška, 16. Jan Bulderbergs, 26. Marek Hozman, 30. Vojtěch Panuška, 34. Marek Hozman, 44. Vilém Šmídl; rozhodčí: David Scholz - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Samuel Stündl 17 - Tomáš Týc 11; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:2;
45:00
44:59
Komentář hostujícího trenéra Luďka Beneše: "Kluci po celý zápas diktovali tempo hry. Práci z tréninku jsme přenesli do zápasu. Chválíme kluky za chytře vypracované šance, které jsme mohli i více potrestat."
44:59
Komentář domácího trenéra Filipa Řehulky: "Soupeř se snažil hrát rychle dopředu a my jsme chtěli hrát stejně. Škoda, že nám ještě nepadla nějaká branka. Děkuji soupeři za utkání."
43:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Jan Bulderbergs (3:8).
39:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Petr Šimon (3:7).
33:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Jiří Procházka (2:7).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Jiří Procházka (2:6).
25:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Jakub Týc (2:5).
24:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Ondřej Peterka (2:4).
18:04
Vyloučen hráč Filip Píše družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
15:54
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Filip Píše (1:4).
15:00
15:00
14:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Ondřej Sihelský (1:3).
13:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Matyáš Padevět (1:2).
05:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Samuel Stündl (1:1).
03:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Matyáš Padevět (0:1).
02:23
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Jiří Procházka, Vojtěch Panuška, Petr Jedlička, Lukáš Macháček, Jakub Týc