1:2
3:3
- : -

Tatran Střešovice - Florbal Chomutov 10:5
3. Jan Bulderbergs, 5. Petr Jedlička, 6. Vilém Šmídl, 10. Vojtěch Panuška, 13. Vojtěch Panuška, 15. Vít Hrbáček, 24. Marek Hozman, 42. Vojtěch Panuška, 43. Vojtěch Kučera, 45. Marek Hozman - 22. Adam Manas, 30. Ondřej Holubář, 34. Matěj Martinovský, 35. Adam Manas, 42. Adam Manas; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Jan Buzík 17 - Lukáš Kopecký 16; po třetinách: 6:0, 1:2, 3:3;
45:00
44:59
Komentář hostujícího trenéra Petra Lince: "Škoda první třetiny, kdy soupeř trestal všechny naše chyby. Od druhé třetiny zlepšený výkon, kdy jsme sahali po zdramatizování výsledku. Díky klukům za odmakaný zápas a soupeři za fair utkání!"
44:59
Komentář domácího trenéra Luďka Beneše: "První třetina se nám povedla náramně. Maličko jsme si to začali komplikovat, ale díky třem brankám v závěru jsme si výsledek potvrdili. Děkuji klukům za celý turnaj."
44:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Vojtěch Panuška (10:5).
42:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Vít Hrbáček (9:5).
41:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Lukáš Macháček (8:5).
41:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Ondřej Holubář (7:5).
37:44
Vyloučen hráč Filip Píše družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:56
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Vojtěch Panuška.
34:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Lukáš Kopecký (7:4).
33:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Martin Jeníček (7:3).
32:28
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Lukáš Kopecký (7:2).
23:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman bez asistence (7:1).
21:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Tomáš Kotlan (6:1).
19:47
Vyloučen hráč Matěj Martinovský družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
18:38
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Ondřej Sihelský (6:0).
12:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Matyáš Padevět (5:0).
11:06
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
09:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška bez asistence (4:0).
05:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Filip Píše (3:0).
04:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Jedlička, asistoval Vít Hrbáček (2:0).
02:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Adam Carvan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Rudolf Klement, Ondřej Holubář, Martin Jeníček, Jakub Steklý, Ondřej Vršata
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Petr Jedlička, Lukáš Macháček, Jakub Týc, Jiří Procházka, Vojtěch Panuška